Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Czyste serce - czysty dom. Jak oczyścić energię ludzi i miejsc

Autor Studio Astropsychologii, 03.01.2018


     Czyste serce, czysty dom. Jak oczyścić energię ludzi i miejsc
                                              Jean Haner


Niewidoczna siła wszędzie wokół i w nas

Na nasze emocje i doświadczenia oddziałuje nie tylko świat zewnętrzny, tj. ludzie wokół nas i miejsca, w których przebywamy. Taki sam wpływ ma nasze wnętrze, a energia, która z niego pochodzi również wymaga oczyszczania. Czas, byś dowiedział się jak możesz osiągnąć harmonię z samym sobą oraz z otoczeniem dzięki technikom przedstawionym przez Jean Haner.

Gruntowne oczyszczanie
Dzięki tej książce nauczysz się, jak oczyszczać własną energię, aby uwolnić się od balastu przeszłości oraz miejsc, w których utknąłeś. To jedyny sposób, abyś mógł znów stać się Panem własnego życia. Dowiesz się także, jak pomagać innym ludziom wprowadzać do ich życia równowagę. Poznasz też metody oczyszczania energii miejsc, zarówno tych, w których przebywasz bardzo krótko, jak również mieszkania czy miejsca pracy. Będziesz również w stanie pomóc swojemu pupilowi.

Oczyszczanie własnej energii
Osobiste oczyszczanie jest delikatną, ale intensywną formą pracy z energią uwalniającą zalegający w Tobie stres, którego możesz nawet nie być świadom. Pomaga także poradzić sobie z traumami z przeszłości. Wiele osób odczuwa natychmiastowe zmiany już podczas stosowania techniki, a po kilku dniach lub tygodniach dochodzi do prawdziwych pozytywnych przełomów.

Szybka medytacja
Proces ten jest często nazywany „przyspieszoną medytacją”, ponieważ może prowadzić do wykształcenia poczucia spokoju i szczęścia, które zazwyczaj skutkuje dopiero po latach praktyki uważności i medytacji. Oczyszczanie pomoże pozbyć się rzeczy, które Cię powstrzymują, stworzy nową przestrzeń dla radości w Twoim życiu. Dowiesz się jak pokonać stres lub stary ból z przeszłych doświadczeń oraz otworzyć się na całkiem nowe możliwości w karierze i rozwiązać trapiące Cię problemy.

Oczyszczanie przestrzeni

Dzięki tej książce nauczysz się również oczyszczać przestrzeń, w której mieszkasz lub aktualnie przebywasz. Ten zabieg pozwala usunąć stagnację z Twojego otoczenia i nadać mu mocy, z których będziesz mógł czerpać siłę życiową. Już na zawsze rozprawisz się z bałaganem. Dowiesz się jak usunąć negatywną energię z miejsc, w których nie czujesz się najlepiej. Poznasz też sposoby na pozbycie się energetycznych śladów po poprzednich lokatorach.
Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś.

                                                 

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/

Od redakcji:

Energia krąży dookoła nas - może być czysta i zawierać wysokie wibracje, może być tez zanieczyszczona i brudna. Jak ją oczyścić? Książka Czyste serce, czysty dom Jean Haner odpowie na to pytanie. Pierwsza część obejmuje opis oczyszczania samego siebie i własnych pól energii. Następnie poznamy jak za pomocą wahadła dokonać oczyszczenia przestrzeni. Dowiemy się w jaki sposób oczyścić m.in. stres geopatyczny, jaki wpływ ma na nas technika oraz czym dla energii są emocje.
Na końcu autorka przedstawia metody rozwoju współczującego serca oraz nowe podejście do uważności.

Oczyść siebie i swój dom na Nowy Rok!

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »