Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na sierpień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 01.08.2017

 
 
 
 
 

Nie możemy jednak zapomnieć o głównym widowisku, które będzie mieć miejsce w sierpniu – o dwóch zaćmieniach – częściowego zaćmienia Księżyca na pełni 07.08, oraz zdecydowanie ważniejszego i mocniejszego – całkowitego zaćmienia Słońca – które będzie mieć miejsce na nowiu 21.08. Cień zaćmienia będzie wędrował przez USA. Pewne obserwacje zaćmień sugerują, że cień który wędruje przez kraje nim dotknięte, niesie złowróżbne dla tych krajów prognozy. Po zaćmieniu Słońca z 1999 roku, które wędrowało m.in. przez Węgry, Turcję i Iran, w tych krajach wiele się wydarzyło. Turcję i Iran nawiedziły w kolejnych miesiącach potężne trzęsienia ziemi, w których zginęło tysiące ludzi. Długofalowo kraje te stały się obszarem manifestacji radykalnych tendencji politycznych. W Turcji – nastąpił stopniowy odwrót od laickiego modelu państwa, które wprowadził Atatürk, co zaś zostało przypieczętowane dyktaturą Erdogana. Iran rozkręcał nuklearne zbrojenia, a niewiele brakowało, by doszło do wojny między Iranem i Izraelem. Na Węgrzech zaś demokrata i antysowiecki dysydent Orban rozmontował demokrację i wszedł w koligację z Putinem. USA zatem odczują mocno to zaćmienie, na co duży wpływ ma również niedawna pierwsza w dziejach tego państwa opozycja Plutona do jego „urodzeniowego” Słońca. Żeby jeszcze tego wszystkiego było mało, zaćmienie przypada na ascendencie prezydenta Donalda Trumpa. Przy bolesnych konsekwencjach opozycji Saturna do jego Słońca, oraz koniunkcji z Księżycem, jest to zapowiedź potężnych problemów, które czekają prezydenta. Czy grozi mu impeachment? Niekoniecznie. Bardziej prawdopodobne są problemy zdrowotne lub emocjonalne, które mogą go wyeliminować z urzędu, ale dochodzenia związane z kontaktem jego sztabu wyborczego z rosyjskimi służbami specjalnymi mogą też stać się bolesnym tematem, który media będą roztrząsać – tym bardziej, że Rosja może się zacząć mścić za niedawno uchwalone sankcje, które są potężnym ciosem dla Putina i jego mocarstwowych planów.

Mimo wakacji sporo się będzie działo w unijnych gabinetach. W horoskopie Angeli Merkel Jowisz wędruje przez Medium Coeli, co daje jej wysoką szansę na sukces w jesiennych wyborach do Bundestagu. Aktywny czas czeka również przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, gdzie w jego zrelokowanym na Brukselę horoskopie Jowisz również wkracza na MC.  Uwaga mediów skupi się na Daleki Wschód. W horoskopie Pakistanu Saturn wejdzie na Słońce, co jest zapowiedzią potężnego wstrząsu w tym kraju, politycznego kryzysu, nowej odsłony wojny z terroryzmem lub konfliktu z sąsiadami – przede wszystkim Indiami. Brzękający atmomowo-rakietową szabelką Kim Dzong Un nie ustaje w prowokacjach, na co duży wpływ ma opozycja Urana do jego Marsa. Nie jest wykluczone, że przelicytuje i USA go czymś postraszą.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »