Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Zaufanie do siebie

Autor Paweł Karwat, 15.11.2014

 

 

 
                                                         
Zaufanie do siebie

Wszystko zależy od tego, za kogo się uważamy i kim w ogóle jest dla nas człowiek. Jeśli identyfikujesz się z ciałem, będziesz miał zaufanie głównie do swojego ciała i jego zdolności. Identyfikując się z umysłem zaczniesz polegać przede wszystkim na zdolnościach intelektualnych. Z kolei utożsamiając się z duchową istotą, twoja wiara będzie złożona na poziomie zdolności psychicznych, zwanych też paranormalnymi.
Odkrywanie ducha wiąże się z odkryciem światła, dokładniej energii. Nie możesz stać się naprawdę świadomy siebie, jeżeli nie przejdziesz przez poziom świadomości czakr i ciała energetycznego. Kiedy już się tam znajdziesz, całkowicie inaczej patrzysz na swoje życie i różne możliwości. Wydarzenia, w tym problemy nie są jedynie skutkiem warunków ciała i umysłu, czyli tego, co robimy i myślimy, ale i subtelnych zjawisk energetycznych w czakrach i aurze.
Odkrywasz, że energia emanuje z twojego ciała na otoczenie, że współtworzy różne sytuacje, także te niekorzystne. Dowiadujesz się, że dbałość o swoje czakry, o kanały energii, o aurę jest podstawą dbałości o emanację, która kreuje twoje zewnętrzne doświadczenie.
Zaufanie do siebie nabiera wtedy nowej mocy. Odkrywszy swój ezoteryczny potencjał rozumiesz, że możesz dokonać dużo więcej, niż tylko poprzez ciało i umysł. Większością swojego życia możesz zarządzać z perspektywy wewnętrznej, bez konieczności "rzucenia się w wir zjawisk", opuszczania swojego "biura" lub "centrum kontroli".
Możesz przyciągać do siebie ludzi, okoliczności, pomysły, wsparcie, informacje i to w sposób niewymagający od ciebie żadnego zewnętrznego odnoszenia się do osób i rzeczy. Oczywiście efekty pojawiają się na zewnątrz, ale ich przyczyna tworzy się wewnątrz, ma naturę subtelną.
Czy chcesz zmienić formę pracy i dochodów, czy też ukierunkować się na właściwego człowieka jako partnera życiowego, czy nawet doprowadzić swoje zdrowie do harmonii możesz użyć swojej mocy wewnętrznej i za pośrednictwem ciała energetycznego dokonać tego, czego pragniesz i potrzebujesz.
Nie zwalnia cię to z działania na zewnątrz, ale wówczas jest ono duchowo prowadzone, jest konsekwencją zmiany wewnętrznej, dlatego wolne jest od przymusu, podejmujesz je z głębi serca, czyli jesteś w nie w pełni zaangażowany. Ten stan można nazywać "pasją".
To już jest w tobie. Tego nie musimy nabywać, to nasz wrodzony potencjał duchowy.
90% problemów rozwiązuje się na poziomie subtelnym. Oczywiście ludzie mają inne pomysły. 90% uwagi kierują na zewnątrz i oczekują, że "zbawienie" przyjdzie stamtąd. Że zjawi się ktoś, kto coś im da, zatrudni, pokaże, że ich pokocha, że będzie do nich pasował, że ich uzdrowi, uleczy, oświeci i wyzwoli w nich za pstryknięciem palcami "tajemne moce".
Podstawy zewnętrznego świata są subtelne, wewnętrzne. Tam znajduje się cała "matryca" zewnętrznych zjawisk i rzeczy. Znając matrycę, masz władzę. I wtedy zaufanie do siebie jest naturalne. Jeśli jednak twoja świadomość nie sięga do tego poziomu, jeżeli za mało medytujesz i pracujesz nad sobą, pozostaje ci co najwyżej wiara w obietnice, w systemy myślowe, za którą jak cień podążają wszędzie wątpliwości i lęki.
Zacznijmy więcej działać wewnątrz niż na zewnątrz, nie przywiązujmy zbyt wielkiej wagi do świata zewnętrznego, który jest skutkiem a nie przyczyną zarówno naszych porażek, jak i sukcesów.
Porażki i sukcesy osiąga się wewnątrz a nie na zewnątrz.
 
 
 
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: www.muninszaman.blogspot.com
 
 
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Akupresura - najskuteczniejsze punkty. Podręcznik samodzielnego usuwania powszechnych dolegliwości.

Akupresura to wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej sztuka stymulowania palcami punktów na skórze, co uruchamia naturalne procesy samouzdrawiania organizmu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »