Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 04.08.2013

 

                             


                               Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan
Numerologia chaldejska to dziedzina odmienna od powszechnie znanej numerologii (tzw. pitagorejskiej). W odróżnieniu od niej i innych systemów numerologicznych jest niezwykle precyzyjna, pozwala na określenie ścieżki życiowej, celów, wyzwań, talentów czy mocnych stron.
Numerologia chaldejska polega na analizie energii liter i ich znaczeniu, opierając się na imionach i nazwisku aktualnie używanych. Niestety nie jest to prosty system, jednak ta książka jest napisana w bardzo przystępny sposób, a dokładne wyjaśnienia sprawiają, że staje się ona wyjątkowo zrozumiałą, praktyczną i bardzo łatwą w stosowaniu dziedziną.
W książce znajdują się szczegółowe wyjaśnienia poszczególnych liczb i liter oraz przykłady portretów numerologicznych znanych osób, dzięki którym przyswojenie tej dziedziny jest jeszcze łatwiejsze.
Dzięki numerologii chaldejskiej otrzymamy mnóstwo wskazówek, inspirujących i pouczających przesłań. To metoda, która umożliwia określenie i realizację celów, a także rozszyfrowanie wszelkich cennych informacji zawartych w imieniu i nazwisku.
Warto odkryć tajemnice tej starożytnej dziedziny, bo z pewnością będzie ona służyć lepszemu życiu.


KONKURS!!!

Czy zwracacie uwagę na liczby w Waszym życiu? Jeśli tak opiszcie ciekawy przypadek związany z liczbami i prześlijcie na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze opisy nagrodzimy książką: "Numerologia chaldejska"

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

EVERLASTING

EVERLASTING, to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosły świat i bardzo chce realizować swoje marzenia. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, z którym odkrywa wspólną pasję do odkrywania siebie poprzez tantrę. Niestety, jej nieposkromiony charakter prowadzi ją do kłopotów, które kończą się dla niej tragicznie. Pomimo ogromnej wrażliwości, nie zawsze jest w stanie zapanować nad swoją zmysłowością i magnetyzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »