Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs PATRONAT Dla początkujących

Tarot dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 13.03.2013

 
Tarot dla początkujących – P. Scott Hollander


Książek o Tarocie jest naprawdę wiele, jeśli jednak jesteś osobą, która dopiero chce rozpocząć pracę z kartami, dowiedzieć się czym są Arkana Małe i Arkana Wielkie lub co oznaczają symboliczne ilustracje na kartach, to idealną publikacją jest właśnie Tarot dla początkujących. Jak podkreśla wydawca, zapewne nie będzie to jedyna książka, po którą sięgnie czytelnik chcący poznać Tarota, to na pewno powinna być to pierwsza książka, którą przeczyta na ten temat. Jest w tym wiele racji, bo książka faktycznie napisana jest prosto i przystępnie, właśnie dla osób zaczynających pracę z kartami lub tych, które chcą się dowiedzieć, czym jest Tarot.

W książce znajduje się dokładny opis kart i ich dokładna interpretacja w pozycjach podstawowej i odwróconej. Są tu również zaprezentowane trzy rozkłady, od których najlepiej jest rozpocząć pracę z kartami, a także informacje, jak z połączenia wizerunków, znaczenia i układu kart robić wnikliwe odczyty. Na uznanie zasługuje fakt, że książka nie opisuje tylko jednej talii, niejako przymuszając czytelnika do pracy z nią, ale opisuje kilka, a przekaz i tak jest uniwersalny i czytelnik może odnieść go do dowolnej talii, a tym samym wybrać swoją ulubioną, z którą będzie pracować.

Choć Tarot głównie używany jest do odczytania losu i przyszłości, to równie dobrze można stosować go przy rozwiązaniu codziennych problemów i szukaniu odpowiedzi na przeróżne pytania. Tarot to świetna pomoc w wyznaczaniu życiowej ścieżki, a także doskonały sposób na rozwinięcie się duchowo. Cóż, wystarczy, że wybierzesz dowolną talię kart, a w połączeniu z tym podręcznikiem bez problemu zgłębisz tajniki tajemnej sztuki jaką jest Tarot.

Polecamy!

Więcej na: http://www.illuminatio.pl/
 

KONKURS!

Czy miewasz doświadczenia związane z tarotem? Opisz je i prześlij na adres biuro@ezoter.pl Najciekawsze opisy nagrodzimy książką pt. "Tarot dla początkujących"
P. Scott Hollander.

Do dzieła!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wpływ kultury na nasz umysł

W tybetańskiej tradycji Bon mówi się o dwóch rodzajach ignorancji: naturalnej i kulturowej. Ignorancja naturalna jest wrodzona, rodzimy się w niewiedzy o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, o reinkarnacji itd. Ignorancja kulturowa natomiast jest tym, co wytwarzamy i co umacnia nas w ignorancji naturalnej, ponieważ na niej się opiera. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »