Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Poznaj wibrację swojego Nazwiska

Autor Studio Astropsychologii, 26.03.2012


Na porządku dziennym są rozstania, rozwody, separacje, zmiany aktywności zawodowej. Każdy z nich chce się czymś wyróżnić i może się realizować w kilku dziedzinach naraz. Niekiedy życie członków tych rodzin to huśtawka. Zdobywają prestiż zawodowy i go tracą. Dochodzą do świetnej sytuacji finansowej dzięki korzystnym kontraktom, transakcjom, następnie zaliczają finansowy krach i szybko, ponownie odzyskują finansową świetność.
 
Duży procent rodzin posługujących się nazwiskiem w wibracji liczby trzy zajmuje się artystycznymi środkami wyrazu (wiele dzieci występowało wspólnie z rodzicami). Rodziny te kształtują w dziecku zainteresowanie sztuką i literaturą. Kobiety w tych rodzinach są ambitne, energiczne, zdecydowane, pełne inicjatywy i nie boją się wygłaszać własnych poglądów, nawet tych najbardziej kontrowersyjnych. Wykazują ogromne samozaparcie i gotowość do podejmowania wysiłku, niejednokrotnie przewyższającego ich siły.Poszukują towarzystwa bogatych mężczyzn. Są niezwykle kokieteryjne, towarzyskie i słyną z urządzanych przez siebie przyjęć. Potrafią szczebiotać, czarować i urabiać innych.
 
Mężczyźni cenią sobie towarzystwo pięknych kobiet i lubią uwodzić. To kabotyni, pełni wiary w swoje możliwości, którym zdarza się zachować nieodpowiedzialnie i nie panować nad swoim temperamentem. Członkowie tych rodzin są bardzo aktywni pod względem zawodowym i towarzyskim. Dzięki ciężkiej pracy wznoszą się na same szczyty. Lubią znajdować się w centrum uwagi, popisywać, przechwalać się własnymi osiągnięciami. Nie stronią od imprez, coctail party, rautów. Lubią otaczać się luksusem i mają słabość do seksu oraz przesady.

W tych rodzinach rodzą się dzieci błyskotliwe, ruchliwe, żywe, mówiące głośno, prędko i płynnie, wybitnie utalentowane, o wszechstronnych zdolnościach, ogromnej wyobraźni, talencie plastycznym, muzycznym, scenicznym, oratorskim, i do bawienia, które z powodu wielu płaszczyzn samorealizacji, artystycznego uniwersalizmu najczęściej idą w kierunku artystycznych środków wyrazu, takich jak: malarstwo, architektura, rzeźba, grafika, fotografia, literatura, muzyka, komponowanie piosenek, pantomima, sztuka użytkowa, sztuka internetu, reklama, projektowanie. Pociąga je świat kina i teatru, zostanie aktorem, reżyserem, tancerzem, piosenkarzem, kompozytorem, pisarzem. Ze względu na bogactwo uzdolnień członkowie tych rodzin z powodzeniem mogą zająć się działalnością naukową, oświatową, medyczną, polityczną, hotelarską i gastronomiczną. Świetnie dają sobie radę jako przedsiębiorcy, biznesmeni, prawnicy, adwokaci, dziennikarze, prezenterzy, agenci ubezpieczeniowi, przedstawiciele handlowi.

Nierzadko w rodzinach tych z dziada, pradziada kontynuuje się zawodowe tradycje. Przejmuje się firmy, kancelarie adwokackie lub podąża drogą kariery naukowej lub politycznej. Członkowie tych rodzin lubią zwyciężać i wspinają się na najwyższe szczyty, po bardzo wysokie stanowiska. Potrafią wypromować siebie i chętnie się otaczają sławnymi, wpływowymi ludźmi. Ciężko pracują na status i szacunek. Ta rodzina kształtuje osobowości o szczerym sercu, emocjonalne i wylewne, aktywne, łatwo przystosowujące się do nowych warunków. Stwarza warunki dla rozwoju artystycznych i intelektualnych talentów i umiejętności przedsiębiorczych. Wiele osób z tych rodzin, jeśli nie znajduje odpowiedniego gruntu, na którym mogą rozkwitnąć i zaistnieć wpada w złe towarzystwo, wiedzie jałowy żywot i zapewnia sobie tanie rozrywki, najczęściej towarzyskie spotkania zakrapiane dużą ilością alkoholu, a twórczą energię rozładowuje w aktach agresji i przemocy.
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy przy czarownicach,przedstawię Wam historię i zasadę Gry "Palenie Czarownic" »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »