Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Poznaj wibrację swojego Nazwiska

Autor Studio Astropsychologii, 26.03.2012


Wśród przodków rodzin noszących nazwisko w liczbie trzy znajdziemy: wiele barwnych postaci, artystów, muzyków, kompozytorów, aktorów, amantów i amantki, swawolne, bachiczne damy, elegancików, paniczów, bywalców salonów, bałamuciarzy, fircyków, uczonych mężów, polityków, karnistów, głowy państwa, cesarzy, którzy stworzyli bogate imperia i uczynili swoje państwa ośrodkami nauki, najbogatszych ludzi świata, potentatów przemysłowych, właścicieli majątków, przedstawicieli klasy średniej i magnackich rodzin, podgryzaczy, lichwiarzy, rabusiów, korsarzy, podróżników, rzemieślników, złotników, komiwojażerów, kuchmistrzów, przekupki, kuglarzy, oberżystów, natury namiętne, gwałtowne, krewkie, skłonne oddawać się porywom wściekłości, pieniaczy, luzaków, krzykaczy, kłamczuchów, blefiarzy, pozerów, bajarzy.

Na przestrzeni dziejów rody te uzyskiwały różny status społeczny. Zaliczały się do arystokracji, szlachty, mieszczaństwa. Wywodziły się ze środowisk inteligenckich, naukowych, adwokackich, lekarskich, kupieckich. Były niesamowicie zamożne, ale też bez środków do życia. Czy to ze środkami, czy bez, pięły się zawsze do góry dzięki żelaznej dyscyplinie. Były to bardzo płodne rodziny, płodność wyrażała się w posiadaniu dużej ilości potomstwa lub artystycznej, literackiej, naukowej spuściźnie. Niektóre z nich były mieszane wyznaniowo lub nie opowiadały się za żadnym wyznaniem religijnym.

Kobiety były bardzo dobrze i wszechstronnie wykształcone, utalentowane językowo i znane jako mecenas „wielkich nauk”, przywiązywały ogromną wagę do tzw. „salonowego” obycia. Dbały także o to, aby ich dzieci uczestniczyły w najróżniejszych odczytach, kursach dokształcających, a w domu panowała atmosfera uwielbienia dla sztuki. Członkowie tych rodzin chętnie uczestniczyli w przyjęciach, balach, polowaniach. Prowadzili salony literackie i kontaktowali się z elitą intelektualną. Niektóre rodziny uchodziły za familie awanturników, rębajłów, chętnie odurzano się tam trunkami i wszczynało pijackie burdy. W innych prowadziło się podejrzane interesy, zarabiało pieniądze w sposób nieuczciwy, często lekceważąc przepisy prawa, jak i nie wywiązując się z zobowiązań. Lekkomyślnie trwoniono pieniądze własne, jak i cudze. Historia tych rodzin pisze różne scenariusze życia ich członków.
 
Dość często powtarzającym się scenariuszem jest sytuacja, że panowie w tej rodzinie prowadzą swoje firmy i zdarzają się im bankructwa z powodu nieudanych inwestycji. Dzieci zostają osierocone przez jednego z rodziców lub mąż pije, opuszcza rodzinę, a żona bierze na siebie rolę żywiciela rodziny. W wielu przypadkach ojciec w tej rodzinie jest bardzo zapracowany, a dzieci wiele czasu spędzają z matką, z którą nawiązują silny emocjonalny związek. Nierzadko matka zachęca je do czytania, malowania, rysowania, do próbowania pisania wierszy, itp., otwiera im oczy na sztukę. W tych rodzinach bardzo dużo się dzieje, można mieć poczucie chaosu z powodu burzliwego życia uczuciowego. Uczucia mogą być wyrażane nadmiernie i przesadnie. Członkowie są niespokojni, niecierpliwi, niestali, niewierni, szybko zmieniają obiekty swoich zainteresowań, szybko się nudzą, zniechęcają i wciąż poszukują dla siebie wyzwań.

------------------------------------------------------------------------------

Dziś od 19.30 w serwisie www.EzoPorady.pl -  Wibracje numerologiczne dnia Twoich urodzin u Eksperta veri
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu.

Twój organizm jest z natury zaprogramowany na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia. Autorzy rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby i ukazują, w jaki sposób sami je wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »