Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Konkurs

Wdzięczność przepustką do szczęścia

Autor 2o5ia, 30.04.2011

Proponujemy fantastyczną zabawę na dziś! Jak w łatwy sposób wnieść do swojego życia więcej światła, radości i poczucia zadowolenia? Zobacz, zrób i podziel się własnymi refleksjami!Do zgarnięcia książki umożliwiające wejście na radośniejszą stronę życia, czyli "Diagnostyka Karmy"

Do napisania tego postu zainspirowała mnie historia pewnego Kanadyjczyka. Mężczyzna ten pod wpływem  traumatycznych wydarzeń w życiu, postanowił  opisywać każdego dnia  jedną małą radość dla, której warto żyć (1000awesome-things.com).


Ten niby niepozorny zabieg sprawił, że nie tylko odzyskał spokój ducha, ale stał się nadzieją i inspiracją dla wszystkich tych, którzy zwątpili, stracili nadzieję i wiarę w lepsze jutro. Na co dzień jednak tak często zapominamy jak ważne jest pięlegnowanie uczucia wdzięczności w naszych sercach.

Uzależniamy swoje samopoczucie od rzeczy zewnętrznych, nietrwałych, zmiennych, a gdy któraś z nich się zawili, tym samym samym wali się cały nasz Świat. Starajmy się więc szukać wewnątrz...nauczmy się rozumieć życie sercem...zaprośmy do niego wdzięczność. Wdzięczność, która ma niezwykłą moc.

Moc zmieniania rzeczywistości i przyciągania do naszego życia wszystkiego czego pragniemy, bo przecież zgodnie z prawami rządzącymi wszechświatem to o czym myślimy, otrzymujemy pomnożone. Postarajmy się więc docenić to co już mamy i znaleźć kazdego dnia, kilka rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Z czasem ze zdziwnieniem zauważymy jakich cudów w naszym życiu jest w stanie dokonać ta niewielka wyliczanka:)

Pod spodem umieszczam moją. 

Dziękuję za to że jestem zdrowa, mam co jeść i gdzie mieszkać…
Dziękuję za słoneczne promyki  wiosennego słońca…
Dziękuję za przepiękną muzykę sączącą się teraz z głośników i za tą, która  w mojej duszy gra …
Dziękuję za zieleń za oknem i  listek tańczący na wietrze  ….
Dziękuję za wszystkie wspaniałe posty, które mogę czytać na eiobie każdego dnia...
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Miłość niekończąca się tajemnica

Miłość ? prawie każdy człowiek szuka jej w życiu. To energia, dzięki, której mamy siłę życiową i potrafimy dostrzegać cud życia na co dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »