Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki PATRONAT

Diagnostyka Karmy - recepta na szczęście?

Autor Lena Świadek, 30.03.2011

Pytanie o szczęście było z ludzkością od zawsze, zadawał je Sokrates, zadajemy je my ponad dwa tysiące lat później i wciąż nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, choć pomysłów nie brakuje. Księgarnie pękają w szwach od poradników jak być szczęśliwym. Zobacz co radzimy my!
 
Recepty są różne, nierzadko diametralnie odmienne, często irracjonalne, a ich autorzy sami na szczęśliwych nie wyglądają. Dlatego zdrowa dawka sceptycyzmu może być konieczna, zwłaszcza w dziedzinie duchowości, która jest obszarem tajemniczym i nie do końca zmierzalnym.

Właściwa recepta na szczęście?

Dlatego właśnie książka 'Diagnostyka Karmy' od początku wywiera niezwykłe wrażenie. Po pierwsze, napisana przez uznany autorytet w dziedzinie duchowości i bioenergoterapii. Sergiej Łazariew, autor, wykorzystał swoje ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami i różnorodnymi problemami, aby stworzyć książkę, która w sposób przystępny i klarowny wyjaśnia prawa rządzące naszym losem i wpływające na nasze szczęście. Inaczej przyjmuje się prawdę od neofity, inaczej od kogoś, kto przetestował swój system na tysiącach ludzi. Mało tego, relacje czytelników Łazariewa są nad wyraz pozytywne. Ludzie z różnych krajów i o odmiennych przekonaniach i mentalności doznają podobnie głębokich transformacji.

Książka dla każdego

Diagnostyka Karmy to książka, która dociera do czytelników i, co wyjątkowe, także do mężczyzn. Być może dlatego, że napisana jasnym, klarownym językiem, zilustrowanym ciekawymi i czytelnymi przykładami, książka zmusza do myślenia...i do zmiany myślenia. Jest to niewątpliwie  pozycja o dużym ładunku energetycznym jako, że osoby czujące energię postrzegają ją jako przekaz energetyczny, a proces czytania przyrównują do wyjątkowo skutecznej sesji bioenergoterapii. 'Książka ma wielką moc, zawiera głęboką informację i daje poczucie światła...to balsam dla duszy...zmienia światopogląd, dzięki niej zaczynasz widzieć drogę i uświadamiasz sobie gdzie trzeba iść', piszą czytelnicy po lekturze. Z pewnością, książka ma ogromną moc przekazu i pozytywnej transformacji oraz niezaprzeczalną wartość intelektualną. Wojciech Eichelberger napisał, że jest to „obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem.”

Diabeł tkwi w szczegółach

W pewien sposób konkluzja książki jest uniwersalna, a recepta na szczęście stara i szlachetna jak Biblia. To, co odkrywcze, to szczegóły w zastosowaniu pewnych ponadczasowych reguł, którym Łazariew poświęca dużo uwagi. Wszyscy wiemy, że modlitwa i pozytywne myślenie przynoszą dobre rezultaty. Ale jak dokładnie należy się modlić? Czy wiesz, że niewłaściwie sformułowana modlitwa może przynieść szkodę zarówno modlącemu jak i obiektowi modlitwy? I co to naprawdę znaczy pozytywne myślenie? Dlaczego czasem wypowiedzenie pozornie negatywnej myśli o kimś może być lepsze niż obsesyjne powtarzanie pozytywnych afirmacji, których nie czujemy? Co jest największym grzechem, za który grożą nam poważne kary? Co mogą zrobić kobiety, które ciągle przyciągają niewłaściwych mężczyzn? I mężczyźni doznający nieustannych rozczarowań w miłości? Odpowiedzi na te i podobne pytania udziela Sergiej Łazariew na łamach książek z serii Diagnostyka Karmy prowadząc niezwykły dialog z czytelnikiem i odpowiadając na ważne, nurtujące na co dzień każdego z nas pytania.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robić gdy wali nam ego.

Zdarzają nam się ataki ego. Ego wali nam czasami w najmniej oczekiwanym momencie. Przejawia się jako krytykanckie myśli, wewnętrzna mowa, podnosi się jako nienawiść, obgadywanie itd. Gdy to widzisz, nie ma problemu. Masz możliwość przeczekać to z dystansem i wzmocnić uwagę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »