Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Duchowy Rozwój

Sutra Serca

Autor Aleksandra Nowakowska, 13.03.2011

Aforyzmy to inaczej sutry. Deepak Chopra, hinduski filozof i nauczyciel duchowy napisał ich wiele. Wykorzystaj niedzielę na napisanie własnych sutr - otwórz umysł, otwórz serce i poczuj wolność!

Deepak Chopra twierdzi, że gdy miłość łączy dwoje ludzi, tkają oni materiał wspólnego życia. Każda pełna miłości myśl bądź czyn stają się w nim kolejną nicią. W sanskrycie nić to sutra. Przeczytajcie sutry Chopry i napiszcie swoje.

Ty i Ty lub Ty i osoba, którą kochasz, miewacie takie błogosławione momenty, w których czujecie czym jest wasza miłość. Nagle pojawia się siła, która pomaga ją wyrazić. Nikt inny nie doświadcza takich samych objawień, ponieważ jesteście niepowtarzalnymi osobami.

Wasze przypływy natchnienia są wyłącznie wasze. Warto mieć świadomość w co wierzycie, jak daleko zaszliście wspólną drogą, jak się rozwijasz/rozwijacie. Chwile nagłego olśnienia, które występują na wczesnych etapach drogi, nie są tak głębokie jak te, które przychodzą wraz z dojrzałą wizją. Tak uwidacznia się zmiana poziomów  świadomości i idąca za nią zmiana otaczającej rzeczywistości. Sutry mogą zaświadczać o tym wszystkim.

Ćwiczenie, które proponuje Deepak Chopra, polega na zapisywaniu odkryć, które przychodzą do ciebie w chwilach natchnienia. Bo miłość wzrasta w miarę jak mówisz o niej, myślisz o niej i ją wyrażasz. Te momenty wglądu trwają mgnienie oka, ale są namacalnymi dowodami czegoś wiecznego. Wyższa siła, Jaźń prowadzi cię, abyś dowiedział się czegoś na temat prawdy, współczucia, zaufania, akceptacji, oddania. Wszystko to są nici, z których tkany jest materiał świadomości.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zarabianie to pomaganie

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »