Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Duchowy Rozwój

Sutra Serca

Autor Aleksandra Nowakowska, 13.03.2011

Aforyzmy to inaczej sutry. Deepak Chopra, hinduski filozof i nauczyciel duchowy napisał ich wiele. Wykorzystaj niedzielę na napisanie własnych sutr - otwórz umysł, otwórz serce i poczuj wolność!

Deepak Chopra twierdzi, że gdy miłość łączy dwoje ludzi, tkają oni materiał wspólnego życia. Każda pełna miłości myśl bądź czyn stają się w nim kolejną nicią. W sanskrycie nić to sutra. Przeczytajcie sutry Chopry i napiszcie swoje.

Ty i Ty lub Ty i osoba, którą kochasz, miewacie takie błogosławione momenty, w których czujecie czym jest wasza miłość. Nagle pojawia się siła, która pomaga ją wyrazić. Nikt inny nie doświadcza takich samych objawień, ponieważ jesteście niepowtarzalnymi osobami.

Wasze przypływy natchnienia są wyłącznie wasze. Warto mieć świadomość w co wierzycie, jak daleko zaszliście wspólną drogą, jak się rozwijasz/rozwijacie. Chwile nagłego olśnienia, które występują na wczesnych etapach drogi, nie są tak głębokie jak te, które przychodzą wraz z dojrzałą wizją. Tak uwidacznia się zmiana poziomów  świadomości i idąca za nią zmiana otaczającej rzeczywistości. Sutry mogą zaświadczać o tym wszystkim.

Ćwiczenie, które proponuje Deepak Chopra, polega na zapisywaniu odkryć, które przychodzą do ciebie w chwilach natchnienia. Bo miłość wzrasta w miarę jak mówisz o niej, myślisz o niej i ją wyrażasz. Te momenty wglądu trwają mgnienie oka, ale są namacalnymi dowodami czegoś wiecznego. Wyższa siła, Jaźń prowadzi cię, abyś dowiedział się czegoś na temat prawdy, współczucia, zaufania, akceptacji, oddania. Wszystko to są nici, z których tkany jest materiał świadomości.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Energia do kwadratu!

Autorka tego bestselleru New York Timesa udowadnia, że rzeczywistość poddaje się sile woli, a Ty możesz swobodnie kształtować życie za pomocą umysłu. Potwierdza to dziewięć eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »