Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Aura - energetyczny portret człowieka

Autor Beata Markowska, 19.02.2011

Właściciel aury z przewagą koloru niebieskiego jest błyskotliwy, fioletowego - wyniosły, a czerwonego - nastawiony na osiąganie celów. Barwa aury jest odbiciem charakteru i emocji człowieka. Aura to nasza energetyczna otoczka. Może ją zobaczyć prawie każdy. Potrzebne jest tylko trochę cierpliwości i determinacji. Tekst Beaty Markowskiej, doradcy rozwoju osobistego.

Kolory podstawowe aury określają głębię osobowości. Pokazują, czy dana osoba jest skoncentrowana na świecie materii, czy też podąża ścieżką rozwoju duchowego. A nawet - dokonując dualistycznego uproszczenia - czy jest dobra czy też zła.

Odcienie kolorów dotyczą myśli, planów i zamiarów. Aura człowieka zawiera kilka kolorów. Obok kolorów podstawowych, występuje szereg ich odcieni, a ponadto kolory promieniujące. Ważne są też zestawienia kolorów występujących obok siebie. Jedne z nich współgrają ze sobą, inne mogą się wręcz znosić, obniżając potencjał każdego koloru. Barwy podstawowe nie zmieniają się. Żeby się to stało, radykalnej zmianie musiałaby ulec osobowość człowieka.

Odcienie aury natomiast zmieniają się wraz ze zmianą naszego samopoczucia, nastroju. Barwy świetliste i czyste są zawsze przejawem wysokich wibracji i pozytywnych uczuć. Kolory brudne i zgaszone zdradzają niskie wibracje i złe uczucia - zazdrość, skłonność do obmowy i krytykowania. Nieregularne, ciemne, nieklarowne przestrzenie w aurze mogą być zapowiedzią choroby, np. szare smugi nad jakąś częścią ciała.

Czerwony

Kolor ludzi dynamicznych, nastawionych na cel i dysponujących energią, aby go osiągnąć. Czerwoni to urodzeni przywódcy, ludzie którzy dążą do osiągnięcia życiowych sukcesów i robią to niezwykle skutecznie. Nierzadko zajmują odpowiedzialne stanowiska, bo lubią kierować innymi, są do tego wręcz stworzeni. Posiadają charyzmę i elektryzującą osobowość. Wadami ludzi, których podstawowym kolorem jest czerwień, mogą być nerwowość i egocentryzm.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kiedy odchodzą bliscy

Wszyscy umrzemy. Tyle, że różnimy się nierzadko pojęciami tego "umierania". Dla jednych śmierć to koniec, absolutny kres życia. Dla innych to życie ma co prawda kres, ale istota, która go doświadcza, nie jest z nim tożsama, trwa dalej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »