Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Konkurs

Afrodyzjaki na przestrzeni dziejów

Autor Joanna Milewska, 07.02.2011

Każdy z nas, kto wpadnie w sidła Amora, chce ten stan podtrzymać jak najdłużej. Poznaj tajemnice działania Afrodyzjaków i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest "magia związków" i "magia zmian"...

Historia afrodyzjaków jest tak długa jak historia rodzaju ludzkiego. Nazwa ich nawiązuje do imienia greckiej bogini miłości, Afrodyty. Wiara w magiczną moc afrodyzjaków przetrwała do dzisiaj, stąd wciąż są popularne i ogólnodostępne. Można je kupić niemal w każdym sklepie. Często robimy to nieświadomie...

Egipcjanie wierzyli, że zjedzenie suszonych liści tarniny maczanych w miodzie stymuluje popęd płciowy

Wieki temu...

Już pierwszy przepis na miksturę, mającą przedłużyć akt płciowy, stworzono hieroglifami w 1700 roku p.n.e. Były to czasy starożytnych Egipcjan. Wówczas wierzono, że zjedzenie tuż przed aktem płciowym, suszonych i maczanych w miodzie liści tarniny oraz akacji, stymuluje popęd płciowy i sprawia, że stosunek trwa dłużej.

W średniowieczu uważano, że to przyprawy posiadają tę niesamowitą moc rozgrzewania przed stosunkiem płciowym. Twierdzono, że najskuteczniejszymi wspomagaczami są: cynamon, anyż, pieprz, gałka muszkatołowa. Również niektóre warzywa, m.in.: por, pasternak, karczochy, rzepa czy sałata miały wyzwalać wzmożoną chęć na seks.

Swego rodzaju mistrzyniami w przygotowywaniu mikstur na udany seks były czarownice. To one tworzyły dziwne roztwory i dodawały do nich odrobinę swojej magii. Skład ich miłosnego eliksiru był nietypowy dla zwykłego zjadacza chleba. Czasami używały takich składników jak: trufle, żywica, owoce morza, jądra zwierząt czy kobiecy (lub męski) włos.

W średniowieczu, popularną rośliną miłości było trujące drzewo mandragory. Ludzie nazywali jego owoce „jabłkami miłości”. Podobno pobudzały żądze miłosne i były w stanie uleczyć bezpłodność.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Trzecia zasada szamańska MAKIA

W języku hawajskim słowo makia znaczy tyle, co: motto, cel; celować lub dążyć, skoncentrować się na. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »