Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Anauel i Mehiel

Autor Jancek, 31.01.2011

Anauel jest Uzdrowicielem. Anioł nieskończenie dobry. Opiekuje się handlem, bankierami, brokerami, natomiast drugi z zastępu Archaniołów - Mehiel - jest niezwykle subtelnym i niosącym natchnienie darem niebios. Z którym z nich na dziś potrzebujesz większego kontaktu?

 

31 stycznia - 4 lutego; ANAUEL(Archanioł)

Jest Aniołem Postrzegania Całości, Jedności w Wielości. Zajmuje szczególne miejsce w rozwoju duchowym każdego bytu zaangażowanego w działanie duchowe. Dopóki człowiek nie jest przebudzony na swój wymiar nieśmiertelny, wymiar przyczynowy i dopóki nie słyszy swego głosu serca, to właśnie ciało mentalne zapewnia strukturę jego pola percepcji, jego sposób postrzegania otaczającego go Wszechświata.

Oto dlaczego w każdym działaniu inicjacyjnym praca jest zawsze identyczna - zaczynamy od pracy na poziomie ciała, gdyż jeśli ciała fizyczne nie są zharmonizowane, całość ciał subtelnych będzie zdezorganizowana. Następnie przechodzimy do ciała astralnego, pracując nad życiem emocjonalnym i uczuciowym. Będziemy być może do tej pracy potrzebowali terapii, która ma na celu pracę nad odczuwaniem. Gdy ta praca zostanie ukończona, przystępujemy do pracy nad ciałem mentalnym, które wymaga najwięcej pracy.

Anauel przynosi drogocenną pomoc Podczas tej fazy naszej ewolucji. Nie zastąpi jednak lustra, którym może stać się dla nas jakiś terapeuta. Pamiętajmy - pomóż sobie,a Niebo Ci pomoże. Nie wymagajmy od duchowego Przewodnika, który pracuje na poziomie ciała przyczynowego, by załatwiał za nas problemy usytuowane w ciałach niższych, nad którymi możemy pracować sami, o ile zaakceptujemy rzeczywiste podważenie dotychczasowych przekonań naszego małego ego przez inny byt ludzki; który odeśle nam prawdopodobnie obraz oddalony od tego, który chcielibyśmy otrzymać.

Osłania przed wypadkami, przyjmuje wszelkie prośby, podróżników otacza ochroną. Przekazuje dobrą kondycję, pamięć i zawodową aktywność. Zsyła dobre zdrowie, strzeże przed chorobami, zabezpiecza finansowo.
 
Inspiracja (natchnienie), wewnętrzna klarowność, logika. Jest posłańcem Aniołów Opiekunów. Jego obowiązkiem jest skatalogowanie pod względem pierwszeństwa i przekazanie poprzez inspirację otrzymanych niebiańskich wiadomości. Ponadto sprzyja logicznemu myśleniu i przekonaniu przez logikę.
 
Odpowiadającym mu kamieniem jest topaz.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Pomost Poznania - odkryj swoją prawdziwą naturę

Prezentujemy wywiad z Teresą Muchą - nauczycielem Reiki Usui, realizatorem cieszących się popularnością warsztatów "Pomost Poznania", których celem jest przybliżenie człowieka do jego prawdy i wsparcie indywidualnego procesu jego przemiany. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »