Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Anauel i Mehiel

Autor Jancek, 31.01.2011

Anauel jest Uzdrowicielem. Anioł nieskończenie dobry. Opiekuje się handlem, bankierami, brokerami, natomiast drugi z zastępu Archaniołów - Mehiel - jest niezwykle subtelnym i niosącym natchnienie darem niebios. Z którym z nich na dziś potrzebujesz większego kontaktu?

 

31 stycznia - 4 lutego; ANAUEL(Archanioł)

Jest Aniołem Postrzegania Całości, Jedności w Wielości. Zajmuje szczególne miejsce w rozwoju duchowym każdego bytu zaangażowanego w działanie duchowe. Dopóki człowiek nie jest przebudzony na swój wymiar nieśmiertelny, wymiar przyczynowy i dopóki nie słyszy swego głosu serca, to właśnie ciało mentalne zapewnia strukturę jego pola percepcji, jego sposób postrzegania otaczającego go Wszechświata.

Oto dlaczego w każdym działaniu inicjacyjnym praca jest zawsze identyczna - zaczynamy od pracy na poziomie ciała, gdyż jeśli ciała fizyczne nie są zharmonizowane, całość ciał subtelnych będzie zdezorganizowana. Następnie przechodzimy do ciała astralnego, pracując nad życiem emocjonalnym i uczuciowym. Będziemy być może do tej pracy potrzebowali terapii, która ma na celu pracę nad odczuwaniem. Gdy ta praca zostanie ukończona, przystępujemy do pracy nad ciałem mentalnym, które wymaga najwięcej pracy.

Anauel przynosi drogocenną pomoc Podczas tej fazy naszej ewolucji. Nie zastąpi jednak lustra, którym może stać się dla nas jakiś terapeuta. Pamiętajmy - pomóż sobie,a Niebo Ci pomoże. Nie wymagajmy od duchowego Przewodnika, który pracuje na poziomie ciała przyczynowego, by załatwiał za nas problemy usytuowane w ciałach niższych, nad którymi możemy pracować sami, o ile zaakceptujemy rzeczywiste podważenie dotychczasowych przekonań naszego małego ego przez inny byt ludzki; który odeśle nam prawdopodobnie obraz oddalony od tego, który chcielibyśmy otrzymać.

Osłania przed wypadkami, przyjmuje wszelkie prośby, podróżników otacza ochroną. Przekazuje dobrą kondycję, pamięć i zawodową aktywność. Zsyła dobre zdrowie, strzeże przed chorobami, zabezpiecza finansowo.
 
Inspiracja (natchnienie), wewnętrzna klarowność, logika. Jest posłańcem Aniołów Opiekunów. Jego obowiązkiem jest skatalogowanie pod względem pierwszeństwa i przekazanie poprzez inspirację otrzymanych niebiańskich wiadomości. Ponadto sprzyja logicznemu myśleniu i przekonaniu przez logikę.
 
Odpowiadającym mu kamieniem jest topaz.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pobłogosław Ziemię czułą miłością - Medytacja Pokoju dla Świata

Jedną z form doznania Boskiej Miłości i odczucia kontaktu ze wszystkimi ludźmi jest medytacja o wymownej nazwie Bliźniacze Serca, podczas której błogosławi się Ziemię. Ty również możesz w niej uczestniczyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »