Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Jakim typem jesteś?

Autor Paulina Kozłowska, 29.01.2011

Sobota to dla wielu osób idealny dzień na zakupowe szaleństo, a że karnawał sprzyja wyprzedażom ... Zanim wybierzesz się na maraton po Centrach Handlowych sprawdź jakim typem klienta jesteś. Ten wyprzedażowy poradnik pomoże Ci nie marnować pieniędzy i upolować prawdziwe okazje. A może w ogóle nie powinnaś ruszać na wyprzedaże?

Przed nami magiczny czas, gdy spełniają się marzenia. Karnawał wyprzedaży! Sprawdź, jakim typem jesteś - czy umiesz robić zakupy podczas wyprzedaży? Czy znasz swoje dobre i złe strony? 

Panna z chłodną głową

Na przeceny reagujesz rozsądnie i cynicznie. Wyprzedaże? Pewnie nie mogli sprzedać za regularną cenę, a towar jest uszkodzony, drugiej kategorii i średnio modny. Jeśli chcesz coś kupić, to to kupujesz, gdy to znajdziesz, przecenione, czy nie. Zazwyczaj i tak kalkulujesz, szukasz najlepszej relacji cena-jakość. Jeśli trzeba – cierpliwie odkładasz pieniądze. Nie kupujesz pod wpływem chwili, nie szalejesz na wyprzedażach, choć czasem zdarza Ci się skorzystać z okazji – ale tylko wtedy, gdy naprawdę zamierzałaś kupić daną rzecz i odkryłaś, że w sklepie akurat mają przeceny.

•Nasza ocena: choć nie możesz się pochwalić cudem kupionym za grosze, i obca Ci jest radość z udanego polowania, to zwykle jesteś zadowolona z zakupów. I kupujesz tylko to, co naprawdę będziesz nosić.Tańcząca z listami

Jesteś skrupulatna, do zimowych wyprzedaży przygotowujesz się już pod koniec listopada. Sprawdzasz kolekcje, odwiedzasz sklepy, przygotowujesz sobie listę rzeczy, na które będziesz polować i skrupulatnie notujesz ceny. Do sklepów wrócisz po Nowym Roku, od razu będziesz wiedziała, co chcesz kupić. Czasem robisz też listę (niekoniecznie zapisaną w notesie czy komórce) rzeczy, które musisz kupić, bo odkryłaś, że ulubione kalosze przeciekają i przyda Ci się nowa para lub też potrzebujesz nowego stroju na basen lub siłownię, albo wytłukły Ci się wszystkie kieliszki do wina.

Nasza ocena: kupujesz rozsądnie, może nie jesteś spontaniczna, ale za to panujesz nad swoimi wydatkami i zakupami. Nie interesują Cię trendy, ubierasz się zgodnie z własnym gustem. A wyprzedaże lubisz, jeśli trafi Ci się niezła cenowa okazja.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Alchemia Serca: Jak Dawać i Otrzymywać Więcej Miłości

Mogę być nową osobą każdego dnia ? to ekscytująca koncepcja. Jesteś współtwórcą z Duchem i proces współtworzenia dzieje się tam, gdzie jesteś. Jesteś naukowcem Ducha. Jesteś alchemikiem w laboratorium bytu. To, co stworzysz każdego dnia, może być nowym przejawem miłości, jeśli tego zechcesz.(...) »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »