Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Jakim typem jesteś?

Autor Paulina Kozłowska, 29.01.2011


Pani spontaniczna

Nie wiesz, czego chcesz, ale wiesz, że będziesz wiedzieć, jak to zobaczysz. Wyprzedaże to dla Ciebie sposób na relaks i miłe spędzenie wolnego czasu. Kupujesz dość przypadkowo – po drodze do domu z pracy, lub w trakcie okienek pomiędzy zajęciami na uczelni. W tym szaleństwie bywa metoda – czasem, niechcący!, znajdziesz coś za dosłownie kilka złotych, lub z zaskoczenia dokonujesz najlepszych zakupów roku. Częściej jednak wydajesz mniejsze lub większe sumy na dość przypadkowe rzeczy, lub też obchodzisz się smakiem, bo nie zaplanowałaś zakupów, w efekcie czego w portfelu masz już tylko zdjęcie ukochanego.

Nasza ocena: jeśli panujesz nad swoim portfelem i nie wracasz do domu z dziesiątą parą podobnych spodni lub piętnastym t-shirtem, to znalazłaś idealny sposób na relaks. Warto jednak czasem wybrać się specjalnie na zakupy – z wypchanym portfelem i dobrze zaplanowaną listą rzeczy, na które chcesz zapolować.

Panna naiwność wcielona

Rzucasz się na wszystko, co ma napis „wyprzedaż” lub „przecena”. Na widok wielkich czerwonych napisów wyłącza Ci się lampka ostrzegawcza i automatycznie otwiera portfel. I zwykle, niestety, dajesz się nabrać. Nieuczciwi sprzedawcy zarabiają na Tobie – jesteś w stanie kupić wszystko, jeśli zapewniona zostaniesz, że to niebywała okazja. Zawsze przekonujesz sama siebie, że kolejny zakup to rozsądnie wydane, i zaoszczędzone, pieniądze. Że być może nowa sukienka nie do końca do Ciebie pasuje, za to cena była obniżona o ponad 70 proc., więc to przecież grzech nie skorzystać. W efekcie zwykle nie masz pieniędzy na zakupy, nowe kolekcje w sklepach wywołują u Ciebie frustrację, narzekasz, że nie masz w co się ubrać, że masz nietypową sylwetkę. Nie lubisz zakupów, a w szafie masz nigdy nienoszone ubrania z nieodciętymi metkami.

•Nasza ocena: zapomnij o wyprzedażach. Niestety potrzebny Ci jest detoks i spora dawka silnej woli. Wyczyść szafę, nietrafione zakupy i nienoszone ubrania wystaw w serwisie aukcyjnym, lub wymień się nimi z koleżankami. O pomoc poproś przyjaciółkę, która zna się na modzie. Umów się na zakupy z profesjonalnym stylistą lub personal shopperem (niektóre centra handlowe lub marki zapewniają darmowe porady takich specjalistów).
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Konkurs - jesienne kontemplacje

Lubicie jesienne spacery? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »