Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Jakim typem jesteś?

Autor Paulina Kozłowska, 29.01.2011


Polująca na marki

Kochasz luksusowe marki, ale zwykle nie stać Cię na płacenie tzw. regularnych cen. Lub też nie widzisz powodu, by płacić za nie ciężkie pieniądze, skoro za kilka miesięcy będzie można je kupić za połowę ceny. Wyprzedaże to dla Ciebie święto luksusu. Znasz adresy wszystkich markowych butików i salonów w Twoim mieście. Lubisz tę euforię, gdy zakładasz swoje markowe pantofle, za które zapłaciłaś niewiele więcej niż za parę butów popularnej marki. Twoje koleżanki zazdroszczą Ci markowych ubrań, które wiszą w Twojej szafie. Wolisz kupić jedną porządną rzecz niż trzy tańsze z sieciowej odzieżówki.

•Nasza ocena: jeśli nie kupujesz rzeczy tylko dla nazwy, która widnieje na metce, to masz zdrowe podejście do zakupów. Jeśli obchodzi Cię tylko logo i marka, a nie zwracasz uwagi na jakość ani fason, ani na to, czy dobrze w czymś wyglądasz, to jesteś snobem. Na dodatek masz szafę pełną niedopasowanych rzeczy.

Bargainistka

Kierujesz się przede wszystkim ceną. Stawiasz na ilość, nie na jakość. Ubierasz się modnie, masz pełną szafę ciuchów, kupujesz sporo, jesteś na bieżąco z każdym trendem. Kupujesz ubrania w najtańszych sieciówkach, i zwykle szybko się z nimi żegnasz – bo sezonie i tak lądują przecież w koszu. Wyprzedaże stanowią dla Ciebie złoty okres – jeszcze więcej za jeszcze mniej. Zwykle czekasz do ostatniej chwili, gdy przeceny są największe i sięgają do 90 procent.

Nasza ocena: jesteś jedną z tych nielicznych kobiet, które nigdy nie powiedzą, że nie mają co na siebie włożyć, za to często narzekasz, że Twoje ukochane buty nie nadają się już do noszenia lub też ulubiona sukienka zniszczyła się w praniu. Może czas wyprzedaży to doskonały moment, by poszukać czegoś w dobrej jakości, co przetrwa więcej niż kilka miesięcy?
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Odrzuć ciężar przeszłości. Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »