Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Opłaca się dobrze myśleć

Autor Beata Markowska, 27.01.2011

Ćwiczenie:

Zacznij od drobnej zmiany. Zrób porządek w jednej szufladzie lub na jednej półce, w schowku, lub pawlaczu, pod łóżkiem lub na szafie. Jeśli sprawi ci to przyjemność, kontynuuj proces. I sprawdź czy czujesz w sobie jakąś różnicę. Zastanów się, co ci to zrobiło i co to oznacza?

Wielu ludzi nie znosi wydawać pieniędzy, narzeka na rosnące koszty, boi się, że ktoś ich oszuka. Powszechnie znana jest niechęć do płacenia podatków. Tymczasem pieniądze są po to, by je wydawać. Puszczone w obieg, pomnażają się. Wydając pieniądze, uruchamiamy przepływ energii. Każdy z nas, chociaż trudno nam się do tego przyznać, potrzebuje luksusu.

Nie pozwalając sobie na chociaż drobne gesty w kierunku obfitości, zamykamy się na nią. Skoro nie dajemy sobie przyjemności, los nie będzie nas do niej zmuszał. Wszechświat jest bacznym obserwatorem. Nie ocenia ani nie komentuje. Po prostu realizuje to, co widzi. Jeśli widzi, że odmawiasz sobie przyjemności, uzna, że nie lubisz luksusu i zapewniam cię, że długo nie będzie cię na niego stać. To, na czym skupiamy swoją uwagę, powiększa się. Szczęśliwie, prawo przyciągania działa również w przeciwnym kierunku - jeśli będziemy koncentrować się na tym, czego chcemy, stworzymy tego więcej.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Co to jest afirmacja?

Afirmacje to z reguły krótkie, pozytywne zdania, które są tak stworzone na poziomie świadomości, by przekonać podświadomość o innym stanie rzeczy niż jest. Afirmacje są potrzebne, by wykasować stary program i wgrać w jego miejsce nowy program, oczywiście na poziomie podświadomości. Ma to na celu poprawienie jakości życia danej osoby. Afirmacje mają na celu pobudzić pozytywne uczucia i zastąpić nimi te negatywne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »