Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Filozofia i religia

Medytacja noworoczna Mistrza Morya

Autor marek kaszuba, 06.01.2011

Przedstawiamy Wam pierwszą modlitwę jaką odmawia się na początku roku według zasad wedyjskich. Dołączamy również przepełnioną pięknem i ciepłem medytację Mistrza Morya.  Zachęcamy wszystkich do zapisania się na comiesięczne medytacje i możliwość dostawania na własną skrzynkę wspaniałych przekazów.

Motto na nadchodzący rok:

niech moje uszy słyszą tylko to co pomyślne,
niech moje oczy widzą tylko to co dobre,
niech moje usta mówią tylko to co podnosi na duchu, jednoczy ludzi, co przynosi radość i spokój ludzkim umysłom,
niech w moich słowach będzie stabilność
a moje życie niech będzie służbą ludziom, Bogu, wszystkim aniołom i wszystkim istotom niebieskim....

 

W twoim życiu są obecne szanse na podjecie ważnych kroków. Dobrze, ze czasem sam siebie "doprowadzasz do porządku", aby załatwiając sprawy, za które jesteś odpowiedzialny, które są właściwe, dobre, w których widzisz swój cel. Słuchaj swojego serca i wiedz, ze możliwe są różne drogi. Nie powierzaj więc innym swojej własnej drogi, bo Moje błogosławieństwo spoczywa na każdym z was. Bądź spokojny, zrównoważony i szukaj celu swojego życia. Gdy jesteś wewnętrznie niespokojny, nie podejmuj żadnych ważnych kroków.

Nadchodzący rok może być tym, w którym spłyną na was błogosławieństwa. Bądź zadowolony z tego, co możesz zrobić, bądź uczciwy wobec siebie, licz się z tym, co ma - z jednej strony świat do zaoferowania i bierz swoją część z tego, a z drugiej strony, gdy czujesz wewnętrznie: 'mogę coś znaczyć dla tej i tej osoby'- zrób to, ponieważ to mogą być te doskonałe momenty przeorientowania twojego życia, przez które będziesz potrafił dokonać selekcji w mnogości problemów, a przez to poczujesz: ''to jest droga, którą chce iść''.

Próbuj być spokojnym optymistą, kochaj życie, kochaj radość swego serca. Gdy wewnętrznie czujesz: 'to są ważne sprawy' - licz się z nimi i wiedz: Moje błogosławieństwo jest dla każdego z was, powtarzam to jeszcze raz, a przez nie uzyskasz wielką jasność w życiu. Bądź uczciwy sam wobec siebie. Mistrz Morya

(c) Geert Crevits www.morya.org
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Opowieści buddyjskiego mnicha. Licencja na szczęście.

Poznaj ponad sto zabawnych opowieści pokazujących, jak można skorzystać z buddyjskiej mądrości. I to niezależnie od wyznania! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »