Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Mebahiah i Poyel

Autor Jancek, 22.12.2010

Mebahiah nosi przydomek "Wieczny/Wiekuisty Bóg". Reprezentuje wieczność, pozostaje w energetycznym kontakcie z Wenus i jest przekazicielem energii Wszechmiłości i Poyel, którego możemy przywołać w pełnię księżyca i poprosić o pomoc w realizacji nasztch marzeń.

22 – 26 grudnia MEBAHIAH (Księstwa) 

Z uwagi na dominującą naturę Merkurego przekazuje energie Miłości Boskiej poprzez wyższy mental, sterując w stronę świadomego zrozumienia energii subtelnych planów. Jest posłańcem Miłości, ale nie w sensie Kupidyna. To Anioł Kochającego Słowa -inspiruje wszystkich, którzy na swojej Drodze spotykają się z koniecznością przekazania innym lepszego zrozumienia Planu Boskiego i roli, jaką każdy ma w nim zagrać.

Prosi byśmy umieli dokonywać rozróżnienia w naszym życiu uczuciowym i nie dali się ponieść energiom ciała astralnego na zasadzie powiedzenia: Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.

Zajmuje się łagodnością, moralnością, religią, duchowością. Przynosi zwycięstwo w pokonywaniu trudnych sytuacji i pozyskaniu autorytetu w społeczeństwie. Popiera poznawanie innych religii, bowiem nie oznacza to odejścia od wiary, w duchu której jest się wychowanym. Wręcz przeciwnie - przyczynia się do wzbogacenia natury człowieka, skłania do pogłębiania wiedzy, zmusza do dociekań i porównań.

Uczy wyrażania szacunku dla innych religii, gdyż wszystkie one patrzą w jednym kierunku, którym jest Bóg pod różnymi nazwami. Jako Anioł Opiekun wymaga, jeśli nie chcemy później cierpieć, by nasz rozum zachował zawsze prawo wglądu w ruchy proponowane przez serce. Zatem kiedy czujemy, że nasze serce unosi się, porywa, dobrze jest przywołać Mebahiaha, aby pomógł nam uzyskać niezbędny dystans do oceny sytuacji w jej całości, z naszego poziomu mentalnego a nie tylko, jak to często bywa, z poziomu ciała astralnego.

Możemy także zawsze zwracać się do niego, kiedy chcemy by nasze słowa były wypełnione zrozumieniem i miłością do bliskich, zwłaszcza, gdy chcemy wyrazić trudne sprawy, zachowując jednocześnie wewnętrzną harmonię i nie krzywdząc słuchaczy. Pomaga żyjącym zgodnie z zasadami moralności i broniącym prawdy. Jest symbolem i orędownikiem płodności, wspomaga w każdym poczęciu, podobnie jak i w posiadaniu potomstwa.
 
Podopieczni Mebahiaha są budowniczymi, swój talent wykorzystują konstruktywnie i wydajnie. Obdarzeni niezwykłą siłą psychiczną, czasami także fizyczną. Cechują się ostrożnymi i wyważonymi sądami oraz opiniami. Metodyczni i wytrwali, również w sytuacjach ryzykownych. Mogą mieć wizje. Ich postacie mogą przejść do legendy. Zwalczają hipokryzję i kłamstwo.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Źródło jest w sercu a nie w głowie

Na ogół chcemy rozwiązywać problemy naszego życia za pomocą głowy, czyli myślenia, rozumu. Tak nas uczą: rusz głową! Nauki wewnętrzne głoszą coś odwrotnego. Zrezygnuj z głowy, nie szukaj w niej rozwiązania. Skieruj się do serca. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »