Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Prezent Mikołajkowy

Autor jacmat12, 06.12.2010

Dziś Mikołajki. Wspaniały czas do obdarowywania się prezentami. Warto byście przeczytali ten artykuł zanim zdecydujecie na wręczycie drugiej osobie drogiego podarunku z najwyższej półki. A my życzymy Wam dużo radości w tym wyjątkowym dniu i również mamy prezent!

Jest parę powodów, dla których nie należy dawać drogich prezentów. Mówi się o wytwarzaniu atmosfery wzajemności – jeżeli ja daję drogi prezent, w dobrym tonie jest mi się podobnie odwdzięczyć, na co nie każdy może sobie pozwolić. To jest jedna rzecz. Poza tym mało kto zastanawia się tak naprawdę nad rolą prezentu. Bo co to jest prezent i po co jest? Komu należy go podarować, w jakiej sytuacji?Zależnie od okazji. Generalnie zaciera się granica między formą, a treścią przekazywanych upominków, a przecież to jest najważniejsze. Mnie się wydaje, że prezent jako przedmiot ma głównie wartość sentymentalną, dlatego powinniśmy kłaść na to szczególny nacisk.

Znajdujesz w lesie kawałek korzenia. Możesz go oczyścić, pomalować, przykleić do jakiejś deski za szybą, żeby mógł się prezentować na ścianie, żeby ładnie wyglądał. Oczywiście, że osoba, która dostaje ten korzeń, doceni go bardziej niż nowy telefon komórkowy, albo mp3. Dlatego, że jest w nim cała twoja praca, staranie, mówiąc górnolotnie – kawałek duszy. I będzie budził zupełnie inne skojarzenia i wspomnienia, niż sprzęt elektroniczny (wspaniały, i owszem, ale wyprodukowany jako jeden z miliona – telefon, laptop, telewizor).
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Gorący oddech dakini. Żeńska zasada w buddyzmie tybetańskim już na jesień!!!

Spotkanie dakini przez osobę praktykującą tantrę jest wolnym od wszelkich koncepcji, intensywnym i poruszającym przeżyciem. Niniejsza unikatowa praca, oparta na tego rodzaju osobistych doświadczeniach, zainspiruje każdego, niezależnie od płci, kto szczerze poszukuje duchowości i interesuje się tantryczną tradycją buddyzmu tybetańskiego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »