Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Vehuel i Daniel

Autor Jancek, 23.11.2010

Dziś swą pieczę nad nami obejmują Anioły Księstwa. Pragnący harmonii i życia w zgodzie z zasadami etyki Vehuel czuwa nad obfitością miłości, a jego następca Daniel. który pracuje na drodze od Miłości do Mądrości. Jeśli urodziłeś się w tym przedziale czasowym, warto bys zapoznał się ze swoim Aniołem Regentem.

23 – 27 listopada VEHUEL (Księstwa)

Wznosi naszą wiarę i podtrzymuje w momentach zwątpienia. Do demoralizacji prowadzi nadmierna zmysłowość czy też namiętność; z drugiej strony daleko posunięty rygor, bojaźń, surowość sprzyjają powstaniu patologii. Dlatego też pragnie, aby nasze życie pozostawało w harmonii, było zgodne z zasadami etyki i moralności.

Prosi, byśmy pozostawali w stanie szczodrości serca, byśmy wyrażali miłość Ery Wodnika, to znaczy miłość - dawanie, miłość uniwersalną, miłość, która się nie zawęża, która nie zna żadnych ograniczeń. W momencie, gdy zalety naszego serca nie wystarczają, pozwala przezwyciężyć małe problemy osobowościowej z drugą osobą, połączyć się z Wyższym Źródłem Miłości. Wówczas inaczej odczujemy; odbierzemy daną sytuację i będziemy mieli trochę więcej miłości dla tej osoby.

To dzięki niemu będziemy mogli odczuć, że to właśnie Ja Jestem, żyjące w nas, może kocha Ja Jestem żyjące w drugim człowieku. Percepcja (postrzeganie, wnikliwość) i wspaniałomyślność. Rozwija czuciowe postrzeganie i wspaniałomyślność. Popiera najwyższe cele; Wielki i szlachetny Anioł. Odpowiadającym mu kamieniem jest hiacynt.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »