Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

10 sekretów szczęśliwych par

Autor nianiaoogg, 13.10.2010

Czyli lista rzeczy, o których warto pamiętać będąc w związku. Sami się zdziwicie, że jak niewiele trzeba, by zmienić tak wiele ...


Po okresie zakochania, utrzymanie poziomu szczęścia na takim samym poziomie jak w okresie euforii jest trudne. Na szczęście nie niemożliwe – wystarczy jedynie pamiętać o kilku zasadach które pozwolą obu stronom w związku czuć się nadal wyjątkowo. Drobne codzienne gesty- to podstawa tego, co sprawia, że będąc w związku wiele lat, nadal jesteśmy szczęśliwi. O czym zatem pamiętać?

 

1.Chodzenie spać o tej samej porze

W czasie zakochania wspólne kładzenie się spać było formą codziennego rytuału. Z czasem, okazuje się że mamy różne rytmy dobowe i zaczynamy kłaść się i wstawać o różnych porach. Szczęśliwe pary zawsze kładą się razem – jak w pierwszych dniach mieszkania razem. Jeśli ty jesteś nocnym markiem, a twoja partnerka nie, zawsze możesz wstać kiedy ona już zaśnie i zająć się swoimi sprawami.

2.Wspólne zainteresowania

Każda para ma jakieś wspólne zainteresowania – coś was przecież połączyło kiedy się poznaliście. Ważne, aby w toku bycia razem kultywować te zainteresowania i …rozwijać nowe. Każdy z was ma prawo do swoich pasji, ale powinniście też dbać o wspólne zainteresowania.

3.Chodzenie za rękę

Zauważyliście, że zakochani zawsze trzymają się za ręce? Kiedy zatem pojawia się ten moment, że zaczynamy chodzić osobno? Pomyśl o tym, jak wzruszający jest widok starszej pary, która nadal trzyma się za ręce – żebyś jednak mógł tak chodzić za 40 lat ze swoją partnerką, o trzymaniu jej za rękę musisz pamiętać już dziś.

4.Zaufanie i wybaczanie

To nie jest tak, że w szczęśliwych parach nie ma kłótni, ani tak, że partnerzy nie popełniają błędów. Różnicą jest jednak to, że oboje partnerzy darzą sie zaufaniem i umieją sobie wybaczać.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Refleksologia dla początkujących

Refleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »