Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Dobre feng shui w miejscu pracy

Autor Anna Rymkiewicz, 14.11.2010

No tak... mamy weekend, a na Ezoterze artykuł o pracy! Ale spokojnie kochani - ma to swój sens. Ten tekst być może pomoże by wreszcie o miejscu pracy nie myśleć z niechęcią. By przebywanie w biurze miało dla was pozytywny wydźwięk. Proponujemy popracować nad energią ...

Któż nie chciałby cieszyć się w pracy dobrym feng shui. Aby je osiągnąć, trzeba wybrać odpowiednią lokalizację biurka, odpowiedni jego kolor i zastosować kilka innych zasad…Nasze biurko świadczy o nas, jest odbiciem naszej osobowości, pokazuje nasz zmysł organizacyjny, naszą kreatywność. Poprzez odpowiednie jego ustawienie możemy przyczynić się do swojego osobistego sukcesu.

Jakiej lokalizacji unikać w biurze

Oczywiście, z racji pełnienia funkcji, nie wszyscy mają swobodę w ustawieniu swojego biurka. Warto jednak w miarę możliwości zawalczyć o lepsze miejsce w biurze. Powinno wystrzegać się siadania na wprost kanciastej kolumny (zatrute strzały). Trudno wówczas osiągnąć sukces, a nawet można zachorować. Jeśli siedzimy już przy takiej kolumnie, to możemy zneutralizować jej negatywne działanie poprzez zakrycie jej roślinami.

Biurko po zwolnionym pracowniku

Ważną sprawą jest czy biurko jest nowe, czy „odziedziczone” po zwolnionym pracowniku. Jeśli tak jest, należy urządzić je całkowicie od nowa i ustawić biurko zgodnie ze wskazaniami feng shui (najlepiej w korzystnym dla siebie kierunku). Inaczej może to mieć negatywny wpływ na naszą karierę.
Biurko i krzesło muszą stać pewnie na ziemi – nie mogą się chwiać. Europejskie biurka z punktu widzenia feng shui (kolor, wymiar, materiał) w 60% są szkodliwe dla ich użytkowników. Ostre kanty i szklane płyty rzeczywiście stanowią ozdobę biurka, ale czy mają dobre feng shui? Raczej nie. W celu zaktywizowania biurka, można wykorzystać siatkę ba-gua. Sposób zastosowania ba-gua jest taki sam, jak w przypadku innych przestrzeni.

Najlepszy kolor biurka

Jednolite, ostre kolory biurek szybko wywołują nasze zmęczenie. Należy stosować kolory naturalne, o ile to możliwe – najlepiej żeby te kolory były zgodne z naszym żywiołem.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Tradycyjna Medycyna Chińska. Przewodnik holistycznego uzdrawiania

Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »