Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Niezwykłe Anioły

Czy Anioły mówią?

Autor pao, 09.11.2010Bo anioły znają wartość Słowa

 Nie lubią nimi szastać, nie lubią ich trwonić jak ludzie i nade wszystko wiedzą, że Słowo ma moc tworzenia. Anioły chętnie pomagają, dają znaki, wskazówki, ale nie mówią. Nie w takim ludzkim rozumieniu. Człowiek kocha słowa, kocha nazywać, kocha określać. Rzecz nazwana to dla człowieka rzecz bezpieczna, znana, taka, nad którą może zapanować. Niestety człowiek zapomniał też, że słowa, których używa mają tę samą moc tworzenia i rozdrobił ich potęgę tak, iż dziś mało, kto o niej pamięta. Choć niby wiadomo, że na początku było Słowo.

Ludzie używają zbyt wielu słów. Zbyt wiele znaczeń im nadają, a potem kłócą się między sobą, które słowo jest lepsze od drugiego. Które lepiej definiuje, lub którą definicją należy się posługiwać? Rozmawiają by się móc wzajemnie zrozumieć jednak z każdym wypowiedzianym słowem częściej gubią sens rozmowy niźli go znajdują. Więcej czasu tracą na bezowocną plątaninę słów niż na rzeczywiste poznanie. To, dlatego anioł często się uśmiecha, bo pośród tysiąca wypowiedzianych słów człowieka najpewniej padły te, których szuka.

Zatem jak widać anioły mówią, ale nie w takim rozumieniu, jak czynią to ludzie. Niektóre komunikują się słowami, inne nigdy tego nie czynią, ale zawsze odpowiadają na nasze pytanie, prośby i potrzeby. Kwestia tylko tego, czy my jesteśmy na tyle otwarci by te odpowiedzi dostrzec. I nie jest ważne czy nazwiemy go aniołem, intuicją, mądrością wszechświata, czy jakkolwiek inaczej, ta siła jest cały czas z nami i cały czas gotowa jest nam pomóc i tylko od nas zależy, czy jej na to pozwalamy.

www.angels.2beecreative.net
Artykuł ukazał się również w anielsko.Net

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Odmładzające zioła. Twój sposób na witalność i długowieczność

Autorka tej publikacji prezentuje całą gamę roślin, które mają właściwości lecznicze i odmładzające. Ten poradnik przybliży Ci ich zastosowanie w zależności od indywidualnych potrzeb. Dolegliwości, które wpływają na proces starzenia są związane z przemianą materii, odkładaniem się złogów wapnia i cholesterolu oraz nadmierną wagą. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »