Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Niezwykłe Anioły

Czy Anioły mówią?

Autor pao, 09.11.2010

Jaki jest ich język? Co jest ich sposobem na przemawianie do nas? Ze słowami są ostrożne, niezawodnymi dla nich są uśmiech, taniec i śpiew i energia, która w naszych umysłach objawia się jako myśl (intuicja).

Co jakiś czas pojawiają się pytania. Ja, co prawda pytać nie lubię, wolę obserwować, ale z drugiej strony na pytania chętnie odpowiadam. Choć czasem uśmiechem. I co ciekawe, zauważyłam, że anioły często też tak odpowiadają. I uśmiech anioła to nic innego jak akceptacja i zrozumienie. To informacja dla nas, że nie ma potrzeby pytać, że wszystko jest jak należy. Choć czasem jest to trudne, że pytamy o coś, co dobrze wiemy i tylko z jakiś powodów nie chcemy w to uwierzyć.

Zapytano mnie czy anioły mówią. Cóż, odpowiedzi są dwie. Obie sprzeczne i obie prawdziwe. Tak. Nie.
Tak, bo komunikują się z nami. Na wiele sposobów, w wielu formach, obrazem, dźwiękiem, emocją, dotykiem. A każdy z aniołów ma jakąś swoją ulubiona formę komunikacji. Zatem czy mówią? Tak. Mówią do nas cały czas, tylko my najczęściej nie dostrzegamy tych setek znaków, jakie mamy od nich każdego dnia.

Ale nie tyko w tak subtelny sposób się komunikują. Potrafią wydobywać z siebie piękne pieśni, których sens człowiek może pojąć tylko intuicyjnie, bo żadne ze słów nie jest możliwe do zrozumienia przez człowieka. Potrafią odezwać się głosem w naszych myślach. Czasem odpowiadają bardzo konkretnie, choć najczęściej i tak prawdziwy sens mowy anioła odkryć możemy po czasie, bo ich percepcja jest znacznie szersza od naszej i niestety, nasz ludzki umysł, nawet najbardziej światły, nie ogarnie miliarda znaczeń jednego słowa.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Budda nie był(by) buddystą

Budda to ciekawa postać. Wielu łączy go tylko z mistycznym guru siedzącym w postawie medytacyjnej pod świętym drzewem bodhi (figowiec). Co ciekawe, również z Jezusem łączy się opowieść dotycząca tego, co uczynił biednemu drzewu figowemu, na którym nie znalazł owoców. Inni widzą Jego figurki z dużym brzuchem, uśmiechniętego od ucha do ucha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »