Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Niezwykłe Anioły

Wędrówka

Autor pao, 19.11.2010Na każdej planecie, jaką mija po drodze zatrzymuje się by spojrzeć na Ziemię, a każda z planet symbolizuje konkretną strefę niegdysiejszego życia człowieka. Stojąc na każdej z nich zagląda w głąb swej duszy by sprawdzić czy jest czysta, czy naprawdę nic już na Ziemię go nie zawraca, czy na pewno może iść dalej. Jeśli zatem na Ziemi zostawił coś ważnego to wraca na nią. Do majątku, do rodziny, do marzeń, do ambicji, do emocji, do materii, do rozumu do tego wszystkiego, co ściąga go ponownie, a co jest zbędne w dalszej drodze. Całkiem jakby zabierał ze sobą zbyt ciężki bagaż by móc wzbić się wyżej.

Jeśli bagaż jest zbyt ciężki człowiek wraca (tak to analogia do reinkarnacji), jeśli jednak dusza jest czysta staje przed bramami, które otwiera mu jego Eon. Tak, to chwila spotkania swego anioła twarzą w twarz, to chwila, do której dążymy bardziej lub mniej świadomie i to chwila, w której też możemy wrócić. Jeśli nasza dusza i nasz Eon są tożsame, są jednakowe i doskonałe to łącza się. Są bowiem jednością rozdzieloną jedynie czasowo. Zdarzyć się może jednak i tak, że mimo zerkania za siebie na każdej z planet coś wyżej przenieśliśmy i nie jesteśmy jednakowi: wtedy również wracamy by i tę niedoskonałość oczyścić i móc zjednoczyć się ze swoim aniołem.

Ta koncepcja jest interesująca z wielu względów i osobiście bardzo ją lubię. Z jednej strony pokazuje, ze Eon-Anioł jest bytem niezależnym, zewnętrznym, takim, który chce nam pomagać i czyni to z zewnątrz, ale z drugiej strony wskazuje nie tylko na niezwykle silną, (bo trudniej o silniejszą) więź i naprawdę odczuwalną bliskość ze Stwórcą bez zbędnego wywyższania się.
Wszak skoro wciąż jesteśmy na Ziemi znaczy tylko tyle, że wciąż mamy coś do zrobienia, nim dane nam będzie zjednoczyć się z najdoskonalszym ...

Pięknie też pokazuje to, iż nasz wpływ na naszego Anioła, a jest on kolosalny, nie wynika ze słabości anioła, ale naszej. Że to my sami kształtujemy rzeczywistość i życie i choć mamy doskonałe wsparcie to jednak w naszej decyzji pozostawiony jest finał naszego istnienia i to, kim jesteśmy i gdzie idziemy.

A co jeszcze piękniejsze – takie ujęcie tematu doskonale tłumaczy zjawisko tak częste, a tak niezrozumiałe dla wielu: nie trzeba wierzyć w Anioły by nam pomagały, a sama wiara to czasem za mało by pozwolić im rozwinąć skrzydła. Wszak słuchać swego wewnętrznego głosu, (bo w takim ujęciu nietrudno tak anioła postrzegać) może każdy niezależnie od płci, wyznania czy nacji.
 
www.angels.2beecreative.net
Artykuł ukazał się również w anielsko.Net

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »