Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Jeśli szukasz swego Anioła Stróża

Autor pao, 03.10.2010

O kobiecie, która nawiązała kontakt z Aniołami i dzięki nim pomaga ludziom pokonywać blokady i dostrzegać siebie przez pryzmat potrzeb, a nie oczekiwań.

Moja przygoda z aniołami zaczęła się dawno. Były różne etapy, różne sytuacje, różny poziom zrozumienia, ale zawsze w jakiś sposób aktywnie istniały w moim życiu. Czasem ich nie dostrzegałam, czasem nie chciałam dostrzegać, był czas gdy nagminnie malowałam im rogi i czas gdy zdecydowanie mi pomogły. Ten ostatni czas był chyba najważniejszym, choć wcale nie jakoś  spektakularnym w moim życiu.

Prace, którymi okraszony jest ten tekst to anioły osobiste konkretnych osób. Są tu anioły moich córek, są anioły przyjaciół, ale w galerii są też anioły obcych mi osób lub jeszcze dalej, anioły znajomych osób mi nieznanych. I co istotne, nie są to tylko obrazki. Te prace mają swój wymiar, a formę i symbolikę nie ja wybierałam, ale właśnie Anioły. Moja w tym jest ręka, jednak jestem jedynie pośrednikiem, jedynie narzędziem w ich przekazie, bowiem od nich zależy wszystko to, co zawarte zostanie na papierze.

Nie lubię pisać o sobie, ale chyba winna tu jestem wyjaśnienia. Mam po prostu dobry kontakt z aniołami. Widzę je, słyszę, czuję. Ot tak, po prostu. I nie widzę w nich nic nadprzyrodzonego, choć potrafią zadziwić, zachwycić, przerazić. Mają w sobie niesamowitą potęgę, przed którą nie sposób nie mieć respektu, ale i niezwykłe pokłady wszechogarniającej, bezwzględnej i niewyczerpalnej Miłości. Wiem też, jak bardzo chcą pomagać, wiem jak wiele mogą uczynić i równie dobrze wiem, że to my odrzucamy ich pomoc.

Mnie pomogły przypominając mi moje pasje. Wskazując mi drogę, o której zapomniałam. Dzięki nim zaczęłam znów malować. Zaczęłam znów pisać. Wróciłam do tego co było zawsze dla mnie cenne, ważne i w czym zawsze w jakiś sposób się realizowałam. I powiedziały mi wprost: „Maluj nas, pomożesz i sobie, i ludziom, i nam”. A ja się z nimi nie spieram.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie formą porozumiewania

Jeśli uświadomimy sobie że ból, cierpienie, czy trudne doświadczenia są formą podświadomej komunikacji odbywającą się poza naszą świadomością , ale i poza świadomością tych, którym usiłujemy coś przekazać, możemy odkryć mechanizm problemu, z którym się borykamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »