Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezoprzegląd 13.09-19.09

Autor Ewa Wiecha, 13.09.2010

Jesienna aura powolutku daje nam się we znaki. Żeby jej sprostać, mamy dla Was świeżutkie propozycje warsztatów i spotkań, a także wystawy, które przedstawiamy Wam w dzisiejszym Ezoprzeglądzie Tygodnia.
Zaczynamy!


Poniedziałek 13.09 Katowice

Tydzień zaczniemy od zaoferowania Wam spotkania z Billem Karelisem pt. „Przekraczając neurozę: ścieżka medytacji”. Praktycznie każdy przeżywa emocjonalne wstrząsy,  które mogą prowadzić do powstania neurozy – uświadomienie sobie tego faktu jest kluczem do znalezienia wewnętrznej równowagi. Odblokowanie umysłu, uwolnienie swojego ducha oraz zaznanie spokoju – oto cel powyższych warsztatów. Bill Karelis odkryje przed Wami metody pracy z neurozami w życiu codziennym oraz wspomoże odnajdywanie właściwej ścieżki życiowej.

Wtorek 14.09 Warszawa

Od tego dnia będziemy gościć w Polsce Swami Atmachitanya. Mistrz duchowy z południowych Indii odwiedzi w tym roku Warszawę i Szczecin, gdzie – w każdym z tych miejsc – będzie możliwość wzięcia udziału w duchowym wykładzie, śpiewie Bhajans i Medytacji. Chętni mogą również wziąć udział w Odosobnieniu – dwudniowych Yadżńach oraz darshanach (indywidualnych spotkaniach z Mistrzem).

Środa 15.09 Gdynia

W środę proponujemy odwiedzić Trójmiasto, a dokładniej Gdynię, gdzie czeka na Was „Fehu  - Wstaje Rytm” czyli medytacyjna kąpiel w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Fehu to jedna z run, która jest symbolem Spełnienia oraz Wzbogacenia – duchowego i materialnego, które ma nam przynieść koncert tych starożytnych instrumentów. Te wyjątkowe dźwięki pozwalają na osiągnięcie wyższego stanu umysłu oraz uwolnienie od przyziemnych trosk i problemów. 
 

Czwartek 16.09 – Wrocław

Soma Yoga to łagodna technika jogi, którą może praktykować każdy z nas. Inga Schorowska – uczennica Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui, twórcy metody Uzdrawiania Pranicznego – proponuje zajęcia, które mają na celu nauczyć uczestników obserwacji własnego ciała i umysłu, żeby odkryć szkodliwe nawyki. Ta forma jogi jest polecana osobom, które przeszły urazy, cierpią na dolegliwości ze strony układu kostnego lub nerwowego, ponieważ pozwala ona skupić się na konkretnym problemie i wspomóc powrót do pełnej sprawności fizycznej.

Piątek 17.09 Rybnik

I kolejna propozycja dla Pań – tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w piątkowym Babińcu organizowanym przez Akademię Wspierania Rozwoju Osobistego w Rybniku. Jeśli jesteś osobą, która stale rezygnuje ze swoich marzeń, uważa je za bezsensowne lub po prostu przekreśla swoje wszelkie plany życiowe to poważnie rozważ wzięcie udziału w Babińcu. Tematem piątkowego spotkania będzie „Poczucie wartości”, który prowadząca oprze na książce N. Brandera „6 filarów poczucia własnej  wartości”. Więcej na www.awro.pl w dziale „oferta” -babiniec.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica

Fenomenalne dzieło Prof. n. med. Radovana Starca! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »