Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezoprzegląd 13.09-19.09

Autor Ewa Wiecha, 13.09.2010

Jesienna aura powolutku daje nam się we znaki. Żeby jej sprostać, mamy dla Was świeżutkie propozycje warsztatów i spotkań, a także wystawy, które przedstawiamy Wam w dzisiejszym Ezoprzeglądzie Tygodnia.
Zaczynamy!


Poniedziałek 13.09 Katowice

Tydzień zaczniemy od zaoferowania Wam spotkania z Billem Karelisem pt. „Przekraczając neurozę: ścieżka medytacji”. Praktycznie każdy przeżywa emocjonalne wstrząsy,  które mogą prowadzić do powstania neurozy – uświadomienie sobie tego faktu jest kluczem do znalezienia wewnętrznej równowagi. Odblokowanie umysłu, uwolnienie swojego ducha oraz zaznanie spokoju – oto cel powyższych warsztatów. Bill Karelis odkryje przed Wami metody pracy z neurozami w życiu codziennym oraz wspomoże odnajdywanie właściwej ścieżki życiowej.

Wtorek 14.09 Warszawa

Od tego dnia będziemy gościć w Polsce Swami Atmachitanya. Mistrz duchowy z południowych Indii odwiedzi w tym roku Warszawę i Szczecin, gdzie – w każdym z tych miejsc – będzie możliwość wzięcia udziału w duchowym wykładzie, śpiewie Bhajans i Medytacji. Chętni mogą również wziąć udział w Odosobnieniu – dwudniowych Yadżńach oraz darshanach (indywidualnych spotkaniach z Mistrzem).

Środa 15.09 Gdynia

W środę proponujemy odwiedzić Trójmiasto, a dokładniej Gdynię, gdzie czeka na Was „Fehu  - Wstaje Rytm” czyli medytacyjna kąpiel w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Fehu to jedna z run, która jest symbolem Spełnienia oraz Wzbogacenia – duchowego i materialnego, które ma nam przynieść koncert tych starożytnych instrumentów. Te wyjątkowe dźwięki pozwalają na osiągnięcie wyższego stanu umysłu oraz uwolnienie od przyziemnych trosk i problemów. 
 

Czwartek 16.09 – Wrocław

Soma Yoga to łagodna technika jogi, którą może praktykować każdy z nas. Inga Schorowska – uczennica Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui, twórcy metody Uzdrawiania Pranicznego – proponuje zajęcia, które mają na celu nauczyć uczestników obserwacji własnego ciała i umysłu, żeby odkryć szkodliwe nawyki. Ta forma jogi jest polecana osobom, które przeszły urazy, cierpią na dolegliwości ze strony układu kostnego lub nerwowego, ponieważ pozwala ona skupić się na konkretnym problemie i wspomóc powrót do pełnej sprawności fizycznej.

Piątek 17.09 Rybnik

I kolejna propozycja dla Pań – tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w piątkowym Babińcu organizowanym przez Akademię Wspierania Rozwoju Osobistego w Rybniku. Jeśli jesteś osobą, która stale rezygnuje ze swoich marzeń, uważa je za bezsensowne lub po prostu przekreśla swoje wszelkie plany życiowe to poważnie rozważ wzięcie udziału w Babińcu. Tematem piątkowego spotkania będzie „Poczucie wartości”, który prowadząca oprze na książce N. Brandera „6 filarów poczucia własnej  wartości”. Więcej na www.awro.pl w dziale „oferta” -babiniec.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kochaj siebie i kochaj świat

Według szamanów hawajskich poziom naszej mocy (MANA) zależy od poziomu miłości (ALOHA). Innymi słowy jeżeli chcemy być skutecznymi uzdrowicielami lub skutecznie stosować jakiekolwiek techniki wewnętrzne, bez względu na ich rodzaj, potrzeba nam obudzić w sobie miłość i dobroć tak wobec siebie, jak i wobec świata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »