Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezoprzegląd 13.09-19.09

Autor Ewa Wiecha, 13.09.2010

Wydarzenia kilkudniowe

Teraz z kolei mamy propozycję skierowaną tylko do Panów. „Inicjacja mężczyzny” to warsztat prowadzony przez Toma de Wintera, który będzie miał miejsce od 16 do 19 września w Nowym Kawkowie (okolice Olsztyna). W czasie zajęć będą poruszane takie tematy jak: powrót do doświadczeń z okresu dojrzewania i roli dorosłych mężczyzn w życiu każdego uczestnika oraz poszukiwanie i odczucie własnej wartości. Oprócz tego, na każdego biorącego udział w warsztacie mężczyznę czeka rytuał inicjujący i medytacje. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.
 

„Warsztat świadomości partnerskiej: Prawo jazdy na udany związek” to zajęcia, na które od 17 do 19 września będą miały miejsce w Kołobrzegu.  Prowadząca przedstawi nam problem, który dotyka każdego związku – brak świadomości, że tak naprawdę wchodząc w ścisłe relacje z drugim człowiekiem rzucamy się na głęboką wodę. Nikt nam nie mówi, jak trudne będzie budowanie czegoś trwałego. Do tego raczej żadna zakochana osoba, która dopiero zaczyna coś tworzyć z partnerem nie zastanawia się, ile trudności ją czeka we wspólnym życiu. Warsztaty te mają na celu „zdjęcie klapek” z oczu osobom, które do tej pory nie zastanawiały się nad takimi problemami.

Ostatnią naszą propozycją w tym tygodniu jest wystawa malarstwa, instalacji, fotografii i video Wioriki Zagórowskiej zatytułowana „Przemiany”. Przedstawione prace artystki opowiadają historię transformacji i drogi, która do nich prowadzi. W wystawionych przedmiotach można odkryć głęboko ukryte aspekty osobowości i powtarzające się każdego dnia pytania takie jak: „Kim jestem?”, „Jakie siły i możliwości drzemią we wnętrzu człowieka?”. Zagórowska niewątpliwie w sposób iście mistrzowski przedstawia dylematy życiowe każdego z nas, które skrywamy gdzieś na dnie duszy. Oczyszczenie się przez sztukę może zadziałać kojąco na każdego z nas.
Wystawę można odwiedzać do 30 września.
 


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturoterapeuta czy lekarz? Po co wybierać?

Wielu ludzi zastanawia się czy pójść do naturoterapeuty, czyli do kręgarza, masażysty, bioenergoterapeuty by pomóc swojemu zdrowiu, czy też może oprzeć się na medycynie akademickiej? Ale po co w ogóle wybierać? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »