Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezoprzegląd 13.09-19.09

Autor Ewa Wiecha, 13.09.2010


Weekend 18-19.09


Najbliższy weekend przyniesie nam szereg wyjątkowych wydarzeń. Na początek oferujemy Wam warsztat ze Starhawk „Duchowość w działaniu. Moja Misja w czasach chaosu i zmian”. Za pomocą rytuałów, medytacji, śpiewów i transów Starhawk spróbuje uczestnikom pokazać, że duchowość to siła, która w nas drzemie.

Łódź spróbuje Was skusić spotkaniem z Tybetańskimi Ćwiczeniami Odmładzającymi (5 Rytuałów Tybetańskich) i Medytacją. Prowadzącym będzie Aleksander Kościuch, zajmujący się od kilkunastu lat medycyną naturalną. Zajęcia będą skupione na tematyce pięciu prostych ćwiczeń – od ich historii, poprzez pokazanie właściwego ich wykonywania, po przedstawienie wpływu na zdrowie człowieka.
 

W stolicy za to warto będzie udać się na warsztat wokalny „Laboratorium głosu – odkryj swój głos”, który poprowadzi  Olga Szajgier – jedna z największych sopranistek świata. W czasie poszukiwania siebie i swojego brzmienia można nauczyć się tolerancji i akceptacji samego siebie. To walka z kompleksami człowieka oraz budowanie w nim pewności siebie, która bardzo pomaga w codziennym życiu. Zajęcia te to również okazja do poznania zasobów swojej kreatywności – zwalczenie strachu przed eksperymentami i przede wszystkim – świetna zabawa.

Miasto Królów natomiast oferuje nam „Mission Quest” - zajęcia warsztatowe poświęcone tematyce powołania. A dokładniej - „Życiowej Misji”, czyli nadrzędnemu celowi życia danego człowieka. Bez tego celu bardzo łatwo zgubić swoją ścieżkę życiową i zagubić samego siebie. Doświadczenie wyniesione z warsztatów może okazać się przydatne w życiu zawodowym, w relacjach z innymi ludźmi oraz w kwestiach zdrowotnych – dzięki umiejętności wzmacniania swojej energii i witalności. Szerokie spektrum poruszanej tematyki może zachęcić nawet największych sceptyków. 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pełne wykorzystanie sił witalnych organizmu

Ogólny wzrost świadomości powoduje, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój stan zdrowią i poszukują różnych metod pracy ze sobą, które przyniosą pozytywne skutki w życiu codziennym. Do łask wraca holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ człowiek, jak i wszystko we Wszechświecie funkcjonuje, jako holon. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »