Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Dary Archaniołów i ich pomoc w naszym życiu

Autor Elżbieta Ellis, 25.09.2010Przy wdechu wyobrażaj sobie, jak energia koloru żółtego lub różowego przenika całe Twoje ciało, umysł i uczucia.

Przy wydechu zobacz swoim „trzecim okiem” jak Twoje kłopoty, troski, problemy zdrowotne lub zranione uczucia ulatują w Kosmos i tam zostają oczyszczone.

Wdech i licz w myślach 1, 2, 3, 4
Wydech i licz w myślach 1, 2, 3, 4.

Weź kilka głębokich oddechów, wsłuchaj się w bicie swojego serca.Powoli rozluźniaj nogi, kolana, uda i biodra. Poczuj, jak wszelkiego rodzaju napięcia znikają z Twojego ciała. Masz rozluźnione ręce, kark i barki. Twoje ciało jest teraz ciężkie i przyjemnie ciepłe.

Treść medytacji

Zbliżasz się do mostu. Idziesz ze swoim Aniołem Stróżem. Zobacz jak wygląda Twój most, z czego jest zrobiony, jaki ma kolor. Swoim „trzecim okiem” zobacz jak jesteś ubrany. Popatrz jak wygląda Twój Opiekun Duchowy, jakiego koloru ma oczy, włosy i szaty.

Przechodzisz na druga stronę. Zobacz w jakiej znalazłeś się okolicy. Czy jest to las, łąka pełna kwiatów, wysoka góra, a może pieczara lub złocista plaża albo tropikalna wyspa.

Na pewno jest to miejsce dla Ciebie przyjazne i miłe, w którym możesz wypocząć. Jesteś całkowicie bezpieczny. Jeszcze raz rozejrzyj się po okolicy. Jaka jest pora roku w Twojej medytacji, jaka pora dnia a może noc ogarnęła Twoją medytacyjną wizję. W oddali widzisz płonące ognisko. Zbliż się i zobacz, jakiego koloru jest ogień, jak wygląda ognisko. Znajdź wygodne miejsce i usiądź ze swoim Aniołem Stróżem naprzeciw wesoło trzaskających polan.

I kiedy odpoczniesz, poproś Anioły Fioletowego Promienia, Archaii Przemiany lub Archanioła Zadkiela, by przybyli do Ciebie i w fioletowym ogniu oczyścili Cię ze stresujących myśli, trosk, choroby czy niewidzialnych więzów, jakie łączą Cię z osobami, które wyrządziły Ci krzywdę. Jeśli masz zranione serce, poproś Anioły o uwolnienie od nieszczęśliwej miłości.

Rozbierz buty i boso stań w ogniu. Nie obawiaj się, ogień nie robi Ci żadnej krzywdy. Zaproś do ogniska osobę, z którą chcesz dokonać rozrachunku lub poproś Anioły o swoje oczyszczenie.

Do Ciebie podchodzą Anioły, zobacz jak są ubrane i jaką emanują energią. Teraz poproś Anioły z całego serca, by pomogły i uwolniły Cię z …

Anioły rozpościerają ręce nad Twoją głową i w fioletowym ogniu i fioletowych promieniach zostajesz oczyszczony. Zobacz, co spływa z Twojego ciała, zobacz jak rozjaśniają się myśli. Zobacz, jak zranione uczucia spadają do ogniska i spalają się w ogniu oczyszczenia.

I kiedy uznasz, że rytuał oczyszczenia dobiegł końca, najpiękniej jak umiesz podziękuj Aniołom i daj im prezent. Podziękuj też za opiekę i ochronę swojemu Aniołowi Stróżowi, wyciągnij ręce i daj mu prezent. Powoli przejdź przez most do „tu i teraz”, otwórz oczy i uśmiechnij się.

Poczuj, jak ciężar spadł Ci z pleców. Jesteś teraz wolny i radosny. Spokojnie wróć do swoich codziennych zajęć i bądź szczęśliwym człowiekiem. Teraz już wiesz, że nie jesteś sam. I kiedy tylko zechcesz lub będziesz potrzebował pomocy, zawsze możesz w medytacji spotkać się nie tylko z Archaniołem Zadkielem.

Wszystkie Anioły czy Archanioły poproszone o pomoc, zawsze będą przy Tobie i chętnie udzielą Ci pomocy. Podziękuj zawsze za otrzymane dary. A kiedy wejdziesz na most otwórz swoją dłoń i zobacz, co ty dostałeś od Świetlistych Istot.www.4taroty.pl 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy przy czarownicach,przedstawię Wam historię i zasadę Gry "Palenie Czarownic" »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »