Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Dary Archaniołów i ich pomoc w naszym życiu

Autor Elżbieta Ellis, 25.09.2010Przy wdechu wyobrażaj sobie, jak energia koloru żółtego lub różowego przenika całe Twoje ciało, umysł i uczucia.

Przy wydechu zobacz swoim „trzecim okiem” jak Twoje kłopoty, troski, problemy zdrowotne lub zranione uczucia ulatują w Kosmos i tam zostają oczyszczone.

Wdech i licz w myślach 1, 2, 3, 4
Wydech i licz w myślach 1, 2, 3, 4.

Weź kilka głębokich oddechów, wsłuchaj się w bicie swojego serca.Powoli rozluźniaj nogi, kolana, uda i biodra. Poczuj, jak wszelkiego rodzaju napięcia znikają z Twojego ciała. Masz rozluźnione ręce, kark i barki. Twoje ciało jest teraz ciężkie i przyjemnie ciepłe.

Treść medytacji

Zbliżasz się do mostu. Idziesz ze swoim Aniołem Stróżem. Zobacz jak wygląda Twój most, z czego jest zrobiony, jaki ma kolor. Swoim „trzecim okiem” zobacz jak jesteś ubrany. Popatrz jak wygląda Twój Opiekun Duchowy, jakiego koloru ma oczy, włosy i szaty.

Przechodzisz na druga stronę. Zobacz w jakiej znalazłeś się okolicy. Czy jest to las, łąka pełna kwiatów, wysoka góra, a może pieczara lub złocista plaża albo tropikalna wyspa.

Na pewno jest to miejsce dla Ciebie przyjazne i miłe, w którym możesz wypocząć. Jesteś całkowicie bezpieczny. Jeszcze raz rozejrzyj się po okolicy. Jaka jest pora roku w Twojej medytacji, jaka pora dnia a może noc ogarnęła Twoją medytacyjną wizję. W oddali widzisz płonące ognisko. Zbliż się i zobacz, jakiego koloru jest ogień, jak wygląda ognisko. Znajdź wygodne miejsce i usiądź ze swoim Aniołem Stróżem naprzeciw wesoło trzaskających polan.

I kiedy odpoczniesz, poproś Anioły Fioletowego Promienia, Archaii Przemiany lub Archanioła Zadkiela, by przybyli do Ciebie i w fioletowym ogniu oczyścili Cię ze stresujących myśli, trosk, choroby czy niewidzialnych więzów, jakie łączą Cię z osobami, które wyrządziły Ci krzywdę. Jeśli masz zranione serce, poproś Anioły o uwolnienie od nieszczęśliwej miłości.

Rozbierz buty i boso stań w ogniu. Nie obawiaj się, ogień nie robi Ci żadnej krzywdy. Zaproś do ogniska osobę, z którą chcesz dokonać rozrachunku lub poproś Anioły o swoje oczyszczenie.

Do Ciebie podchodzą Anioły, zobacz jak są ubrane i jaką emanują energią. Teraz poproś Anioły z całego serca, by pomogły i uwolniły Cię z …

Anioły rozpościerają ręce nad Twoją głową i w fioletowym ogniu i fioletowych promieniach zostajesz oczyszczony. Zobacz, co spływa z Twojego ciała, zobacz jak rozjaśniają się myśli. Zobacz, jak zranione uczucia spadają do ogniska i spalają się w ogniu oczyszczenia.

I kiedy uznasz, że rytuał oczyszczenia dobiegł końca, najpiękniej jak umiesz podziękuj Aniołom i daj im prezent. Podziękuj też za opiekę i ochronę swojemu Aniołowi Stróżowi, wyciągnij ręce i daj mu prezent. Powoli przejdź przez most do „tu i teraz”, otwórz oczy i uśmiechnij się.

Poczuj, jak ciężar spadł Ci z pleców. Jesteś teraz wolny i radosny. Spokojnie wróć do swoich codziennych zajęć i bądź szczęśliwym człowiekiem. Teraz już wiesz, że nie jesteś sam. I kiedy tylko zechcesz lub będziesz potrzebował pomocy, zawsze możesz w medytacji spotkać się nie tylko z Archaniołem Zadkielem.

Wszystkie Anioły czy Archanioły poproszone o pomoc, zawsze będą przy Tobie i chętnie udzielą Ci pomocy. Podziękuj zawsze za otrzymane dary. A kiedy wejdziesz na most otwórz swoją dłoń i zobacz, co ty dostałeś od Świetlistych Istot.www.4taroty.pl 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zrób coś dla siebie!

Do napisania tego tekstu zainspirowała mnie opowieść znajomej. Rozmawiałyśmy o zmianach w naszym życiu, o tym jak bardzo się ich boimy, jak lubimy stabilizację, to co znamy, nawet jeśli nas ten stan nie satysfakcjonuje. Mówiłyśmy też o tym, że czasami samo życie zmusza nas do zmian i że często po trudnych doświadczeniach stwierdzamy, że wyszły nam one na dobre. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »