Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Dary Archaniołów i ich pomoc w naszym życiu

Autor Elżbieta Ellis, 25.09.2010

Praca z kartami Tarota, Runami i kartami anielskimi jest dla każdej wróżki fascynującym doświadczeniem. Dziś - o energii Aniołów Fioletowego Promienia i darach Archanioła Zadkiela.

Archanioł Zadkiel

Jest Archaniołem, którego siła promieniuje kolorem fioletowym. Opiekuje się sobotą.

Archanioł Zadkiel ma moc oczyszczania i spalania w fioletowym ogniu wszystkich podłączeń, niewidzialnych więzów, które hamują dalszy rozwój człowieka i nie pozwalają rozwijać się duchowo. Otrzymujemy wtedy dar uwolnienia.

Archanioł Zadkiel jest też Aniołem Solarnym (karmicznym). Pomaga swoim podopiecznym realizować plan karmiczny, by mogli osiągnąć oczyszczenie. Archanioł Zadkiel wraz z Aniołami Fioletowego Promienia potrafi usunąć nawet negatywną karmę.

Archanioł Zadkiel pomaga przebaczyć krzywdy i dawne urazy, tym wszystkim, którzy nas w jakikolwiek sposób skrzywdzili.
I kiedy przebaczysz tak naprawdę ze szczerego serca, wtedy Archanioł Zadkiel poprowadzi Cię ku temu co NOWE.

Kiedy poprosisz Archanioła Zadkiela lub Archaii Przemiany o pomoc, Anioły te napełnią Twoje serce twórczą energią, dzięki której z łatwością pokonasz życiowe przeszkody. Odzyskasz pewność siebie, a w swym sercu zachowasz skromność, łagodność i dobroć.

Anioły Fioletowego Promienia pomagają umiejętnie wykorzystać Twoje uzdolnienia i talenty, tak, by się nie zmarnowały. Wraz z Archaniołem Zadkielem pomagają budować harmonię i pokój pomiędzy członkami rodziny. W okresie wewnętrznej przemiany, pomagają odnaleźć prawdę, zobaczyć zjawiska dotąd przed Tobą zakryte.

Otworzy się przed Tobą droga do bogactwa i sukcesu. Dzieląc się swoimi dobrami, nie tylko materialnymi ale i duchowymi otwierasz się na łaski obficie płynące do Ciebie.

Archanioł Zadkiel przypomina, że kowalem swojego szczęścia jesteś Ty sam. I tylko od Ciebie zależy, czy osiągniesz radość i spełnienie w życiu, pokój i wolność.

Medytacja

Przygotowanie do medytacji: Zapal świecę i kadzidełko. Wyłącz telewizor i telefon, tak, by nic Cię nie rozpraszało w czasie medytacji. Poproś swoich najbliższych, by przez około 30 minut dali Ci czas na relaks. Włącz relaksacyjną muzykę, odgłosy przyrody lub walce Strausa.

Usiądź lub połóż się wygodnie, nie krzyżuj rąk ani nóg, by energia mogła krążyć swobodnie. Możesz okryć się np. kocem.

Pamiętaj, że medytacja, to czas wyłącznie dla Ciebie. Ona Cię zrelaksuje, doda sił i potrzebnej Ci energii. Pomoże wyciszyć skołatane nerwy lub myśli. Medytacja oczyści Cię, pomoże rozwijać się duchowo.

Medytując z Aniołami lub Archaniołami, zawędrujesz do eterycznych królestw, które zamieszkują Świetliste Istoty. Tam będziesz bezpieczny. Znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, tam też otrzymasz uzdrawiającą lub oczyszczającą energię, której w tej właśnie chwili potrzebujesz.

Oddychaj spokojnie i głęboko.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wolność w swoim duchu

Dużo mówi się i pisze o wolności. Można pojmować ją zewnętrznie lub wewnętrznie. Wolność zewnętrzna to możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i kreowania swojego życia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »