Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Miejsca tabu

Autor Leszek Żądło, 26.09.2010


 
O liniach energetycznych niby wiedzą, ale jakoś się tym nie przejmują, choć one są najbardziej widoczne. Wielu w ogóle nie wie, w jakim miejscu postawione zostały ich mieszkania. Chcieliby się w nich czuć dobrze i żyć zdrowo, a jednak chorują. A na przeprowadzkę zdecydować się nie chcą. W tym wypadku powinni skorzystać z pomocy radiestetów.

Miejsca, które kahuni określali jako tabu, można rozpoznać mając trochę ponad przeciętną wrażliwość na energię. Przede wszystkim rzucają nam się w oczy miejsca oznaczone przy prostych drogach, gdzie dochodzi do wielu wypadków. Tam ofiarami szkodliwych promieniowań padają osoby, które nawet nie wiedziały, że mają zdolności radiestezyjne. Szybkie wtargnięcie w pole szkodliwych promieniowań uruchamia u nich naturalny skurcz radiestezyjny, nad którym nie panują. Ten odruch polega na gwałtownym wykręceniu mięśni przedramion. Czasami bywa on tak silny, że powoduje nagły skręt kierownicy, a co za tym idzie, wpadnięcie w poślizg. O ile mi wiadomo, niektóre z takich miejsc zostały zabezpieczone radiestezyjnie.

Wielu z nas wchodząc do pewnych pomieszczeń czuje się źle. Dobre wychowanie lub logiczne myślenie nie pozwala im stamtąd natychmiast uciec. A powinni to uczynić od razu! Miejsce, gdzie czujemy się źle, nie jest dobrym i zdrowym miejscem. Niektórzy wręcz zauważają, jakby tam panował mrok, czują odór, wilgotność czy stęchliznę.

Dzieci widują duchy, boją się spać, uciekają z łóżek lub kulą się w ich rogu. To na pewno nie są dobre miejsca do zamieszkania czy pracy. Takich objawów nie należy lekceważyć. A ja tymczasem ze zdziwieniem natknąłem, się na 3 sklepy ezoteryczne położone właśnie w takich miejscach. Ich właściciele nie rozumieli, dlaczego nikt do nich nie przychodzi, poza menelami. Ba, zdarzało mi się trafiać do gabinetów uzdrawiaczy, z których tylko chciało się uciekać z powodu paskudnych energii, jakie tam krążyły.

W przypadku podejrzeń, że miejsce naszego zamieszkania może być szkodliwe dla zdrowia, warto wezwać na pomoc kompetentnego radiestetę i zastosować się do jego wskazówek. To ważne, bo sama wizyta radiestety niczego nie zmienia.

Na szczęście, rośnie ilość ludzi, którzy dzięki pomocy radiestetów uzyskują poprawę zdrowia i wyników finansowych swoich firm. A jest to możliwe dlatego, że specjalistyczne ekrany radiestezyjne nawet bardzo szkodliwe miejsca potrafią zamienić w miejsca mocy charakteryzujące się korzystnymi dla zdrowia i samopoczucia wpływami. Dzięki specjalnym ekranom miejsca tabu zmieniają się w takie, w których chce się żyć, w których działają uzdrawiające energie. Ale… nic nie trwa wiecznie, więc i ekran radiestezyjny po pewnym czasie ulega zużyciu.


www.ezosfera.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Intuicja

Intuicja jest czymś naturalnym. Każdy z nas posiada taką zdolność. Pojawia się nieoczekiwanie, często wtedy, gdy musimy podjąć szybko ważne decyzje. Rozbudź ją w sobie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »