Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Miejsca tabu

Autor Leszek Żądło, 26.09.2010Zneutralizowanie szkodliwych promieniowań to wydatek rzędu kilkuset złotych. Wielu wydaje się, że to bardzo drogo. Wolą te pieniądze przeznaczyć na leki. Jednak mój kolega przekonał się, że wydatek na ekranowanie szkodliwego miejsca zwraca się po 2-3 miesiącach. Zafundował ekran radiestezyjny przedszkolu, do którego chodził jego syn. Już po miesiącu nie musiał wydawać nic na leki, a po 2 miesiącach dzięki temu miał oszczędności w wydatkach. Z kolei mój sąsiad nie chciał się przekonać. Wolał wydać w ciągu miesiąca 3 razy więcej na importowane zastrzyki, iż na ekran. Jeszcze umierając na raka przekonywał mnie, że nic mu nie jest, że czuje się świetnie.

Żyjąc i często przebywając w miejscach, które kahuni określali jako “tabu”, narażamy się na utratę zdrowia, pogorszenie samopoczucia, ciągłe osłabienie, senność, nerwice, choroby psychiczne, a nawet opętanie lub przyśpieszoną śmierć.Najgorsze, co nas może spotkać, gdy śpimy nad podziemnym ciekiem wodnym (żyłą wodną), to choroba nowotworowa lub psychiczna. Okazuje się, że 25% społeczeństwa jest zagrożonych rakiem, a 16 leczy się w poradniach zdrowia psychicznego. Wg radiestetów, ponad 25 ludzi śpi na żyłach wodnych. Większość z nich zapada na chorobę nowotworową. U osób długo przebywających w szkodliwych miejscach, mogą się pojawić niekorzystne zmiany w stanie zdrowia.
 
Zaczyna się od zdenerwowania, rozkojarzenia i stanów lękowych u dzieci. Potem może się pojawiać chorowitość i moczenie nocne. Wreszcie poważniejsze stany, co do których lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy, a także choroby psychiczne. To wszystko wynika z faktu, że nasi przodkowie odrzucili wiarę w “zabobony”.

Dla kahunów było jasne, że w takich miejscach nie należy mieszkać czy przebywać. Kahuni nie stosowali ekranów radiestezyjnych, bo dzięki ich mądrym radom nikt nie budował mieszkań czy warsztatów w miejscach tabu. Dziś też wielu ludzi jest przekonanych, że w pewnych miejscach mieszkać nie należy. Np. zalicza się tu okolice cmentarza, bagnisk itp.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świat się zmieni gdy ty się zmienisz

Gdy mówię o zmianie siebie nie mam na myśli zmiany istotowej, że stajesz się jakimś innym bytem, niż jesteś, że tracisz dotychczasową tożsamość i nabierasz nowej. Chodzi tu o zmianę raczej na poziomie przypadłości i relacji, nie substancji. Potocznie mówimy o tym zmiana siebie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »