Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Sztuka

Portal do swojej duszy

Autor Ewa Szymczak, 18.09.2010

O swoich warsztatach i pracy rozmawia z Kasią Śliwińską - Ewa Szymczak, twórczyni Akademii Światła Duszy: malarka, nauczycielka Vedic Art, która od wielu lat inspiruje twórczo otaczających ją ludzi. Dążąc do pobudzania ich rozwoju, zaprasza do malowania z serca.

„Kiedy malujemy z poziomu połączenia z naszą wyższą świadomością, tworzymy bezpośredni portal do swojej Duszy”.

Czy to prawda, że poprzez malowanie można połączyć się ze swoją duszą?

- Tak, proces, poprzez który prowadzę ludzi na warsztacie jest doskonale skomponowanym skryptem, który został opracowany w taki sposób, aby przebudzać nasze połączenie z Wyższą Jaźnią, głosem intuicji, dając pełen wgląd w samego siebie z wyższej perspektywy. Perspektywy doskonałości, którą w istocie jesteśmy.

Uśmiecham się, bo wie Pani, że wielu ludzi jest zagubionych, codziennie napotykają życiowe problemy, a tutaj mówi Pani o doskonałości…

- Metody, których używam rzeczywiście, jeśli jest taka indywidualna potrzeba dają możliwość przepracowania rozmaitych aspektów, które mogą ograniczać doświadczenie tej pełni. Jednak po ich uwolnieniu, mamy możliwość wejść w doskonałość swojej prawdziwej natury i jej doświadczyć.
Jest to być może też pewna decyzja, którą człowiek podejmuje w jakimś momencie swojego życia, kiedy być może próbował różnych rozwiązań, jednak nie dawały one oczekiwanych rezultatów, właśnie, dlatego, że były oparte na ograniczonym polu działania naszej osobowości i jej kreacji.

Osobowość często jest wytworem, który powstał w dużej mierze pod wpływem zewnętrznych impulsów: rodzina, społeczność, warunki. Dlatego operując na jej poziomie mamy również ograniczone pole rozwoju, bo faktycznie jakby nie wychodzimy poza jej obręb. Natomiast celem warsztatów, które prowadzę jest pozwolenie sobie na przekroczenie tego, co jest już nam znane, a co się jednak nie sprawdziło.
 
Warsztaty, które prowadzę pozwalają poznać siebie na nowo, zobaczyć siebie w nowym świetle. A dla odważnych istnieje też sposobność wejść na ścieżki, którymi nikt wcześniej przed nimi nie podążał. Odkryć swój geniusz. Życie jest cennym darem, dlatego ważne jest abyśmy nie pozostawali tylko w tym, co zastaliśmy, robiąc nieśmiałe kroki naprzód dla przyszłych pokoleń.

Potrzebujemy odkryć swój twórczy potencjał, aby w sposób rzeczywisty kreować prawdziwe zmiany. Jakby od wewnątrz. W zgodzie ze swoja prawdą. Oczywiście, aby taka kreacja była harmonijna i twórcza, potrzebujemy się również być może wcześniej oczyścić. Czy to z nabytych przekonań, czy wzorców, które dłużej już nam nie służą. Jednak pewnym jest, że zanim dokonamy jakiejkolwiek zmiany potrzebny jest nam wgląd w siebie. Rozpoznanie. Bo jak zmienimy to, czego nawet sobie nie uświadamiamy?
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »