Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezo przegląd tygodnia 30.08.10-05.09.10

Autor Ewa Wiecha, 30.08.2010

 

I stało się! Przed nami koniec okresu wakacyjnego, w najbliższym tygodniu czeka nas gładkie przejście z letniego sierpnia do jesiennego września. Jakie miasto warto odwiedzić, żeby po raz kolejny mieć możliwość rozwoju duchowego? O tym w poniższym Ezo Przeglądzie Tygodnia.


Poniedziałek

Tym razem tydzień rozpoczniemy szkoleniem Ayurvedy abhyanga w Katowicach. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Jest to klasyczny masaż indyjski, który obejmuje swoim zakresem refleksoteryczny masaż głowy, dłoni oraz reszty ciała. Ma on na celu pobudzenie i wprowadzenie harmonii energetycznej w organizmie. Umiejętność robienia takiego masażu można wykorzystać w gronie przyjaciół lub pomyśleć o założeniu własnego gabinetu masażu. 
 

Wtorek

Zaczynasz dietę, a może chcesz zacząć się zdrowo odżywiać, w celu oczyszczenia organizmu? Jeśli tak, to przemyśl wzięcie udziału w warsztatach „Z dietą do kuchni”. Uczestnicy dowiedzą się na nim jak uniknąć podstawowych błędów przy stosowaniu diety oraz jak racjonalnie się odżywiać. Brzmi zbyt przyziemnie? Pamiętajmy, że bez właściwego odżywiania nie oczyścimy organizmu, a co za tym idzie – umysłu.
 

Czwartek

Częściej dajemy czy bierzemy? Odpowiedzi na to pytanie można poszukać podczas warsztatów „Rzeka rzeczy – rzecz o dawaniu i przyjmowaniu” prowadzone przez Beatę Kosiacką  i Małgorzatę Opanowicz-Małyszko. Symboliczne rozstanie się z pewnymi przedmiotami, nauczenie się właściwego podejścia do rzeczy jest jednym z elementów zakańczania pewnych etapów we własnym życiu. Jedno czwartkowe spotkanie może odmienić podejście do tak prozaicznych spraw jak posiadanie przedmiotów i odkryć właściwą odpowiedź na pytanie: „mieć czy być?”

 Piątek 03.09

Starożytne runy od wieków fascynują pokolenia ludzi. Rąbek ich tajemnicy będzie można odkryć podczas spotkania z Futharkiem Starszym, który zaprasza nas na „Wieczór z runami”. Na tych niecodziennych zajęciach, będzie można nie tylko zbadać sens runicznych znaków, ale również stworzyć własny komplet run. Zgłębianie tajemnic magicznych, połączony z twórczością będzie z pewnością miłym przedsmakiem weekendu.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ekologiczna gra planszowa - Nowa Cywilizacja

Nowa Cywilizacja jest jedyną grą ekonomiczną na polskim rynku, która uczy harmonijnego współdziałania człowieka i natury, inspiruje ideą wykreowania przestrzeni miłości, stworzenia szczęśliwej rodziny oraz używania tylko takiej wiedzy i technologii, które nie zaszkodzą środowisku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »