Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezo przegląd tygodnia 30.08.10-05.09.10

Autor Ewa Wiecha, 30.08.2010

Weekend

Medytacja, masaż, oczyszczanie organizmu czy tantra joga? Wybór pozostawiamy Wam, drodzy Czytelnicy.

Na pewno największą atrakcją nadchodzącego weekendu będzie Sabat Czarownic – koncert polskich wokalistek, jarmark z magicznymi przedmiotami oraz występy kabaretów. Wszystko to, jak zapewniają organizatorzy, w niesamowitej oprawie pirotechnicznej. Znane i mniej znane utwory polskich wykonawców, covery światowych przebojów Micheala Jacksona, Tiny Turner czy Rolling Stonsów zapowiadają weekend pełen wrażeń. Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Dla osób, które nie tylko chcą się pobawić, ale również nieco rozwinąć, mamy propozycję kursu medytacji, który odbędzie się w sobotę w poznańskim Studiu Jogi YAM. Pięciogodzinne zajęcia pomogą odkryć, że zamiast walczyć z własnym ciałem, można z nim żyć w pełnej harmonii i stopniowo samego siebie udoskonalać. Odnalezienie wewnętrznej siły oraz nauczenie się metod relaksacji może pomóc niejednemu zestresowanemu człowiekowi.

Nie odchodząc od wschodniej kultury, warto również zapoznać się z hinduskim masażem głowy – na szkolenie w tej dziedzinie zaprasza w niedzielę MENOS – Akademia Sztuki Masażu. Podczas zajęć można nie tylko nauczyć się, jak właściwie rozluźniać mięśnie karku, barków, ale również poznać metody masażu samej głowy, aby się całkowicie odstresować.

Laya Tantra to oferta dla par, małżeństw oraz...rodzeństw. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak osiągnąć pełnię Kobiecości i Męskości, budować właściwe relacje z płcią przeciwną, czy jak planować swoje życie. Śpiewy, tańce oraz zdejmowanie klątw – na dwa dni zabawy połączonej z rozwojem zaprasza pomorski Puck.

Maciej Wielobób, trener, nauczyciel i specjalista jogi, zaprasza na zajęcia zatytułowane: „Kręgosłup w praktyce jogi: poszukiwanie wolności od napięcia”. Od anatomii kręgosłupa po pozycje jogi – tak w skrócie można określić plan tych warsztatów, które wspomogą osiągnięcie stabilności oraz uwolnienie ciała i umysłu od codziennych napięć.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Akupresura - najskuteczniejsze punkty. Podręcznik samodzielnego usuwania powszechnych dolegliwości.

Akupresura to wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej sztuka stymulowania palcami punktów na skórze, co uruchamia naturalne procesy samouzdrawiania organizmu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »