Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Niezwykłe

Nauka cudów

Autor Gregg Braden, 12.09.2010


Bardzo specyficzne rodzaje ludzkich emocji mają moc zmiany kształtu DNA w naszych ciałach. Mamy moc by zmienić sposób w jaki DNA funkcjonuje w ludzkim organizmie. Jest to początek ''wewnętrznej technologii''. Filmik idealny na niedzielną refleksję o nauce, o nas samych.

Co by to oznaczało, gdybyśmy odkryli, że każdy moment naszego życia, to część konwersacji dialogu z wszechświatem wokół nas? Świat w swej esencji nie jest niczym więcej i niczym mniej, niż odbiciem tego, czym staliśmy się w naszym wnętrzu.

Zamieszczony poniżej filmik mówi o wpływie wszechświata na nasze życie i o eksperymentach jakie zostały przeprowadzone w celu zdobycia na to dowodów: 

I rosyjskiego fizyka Vladimira Poponina -"eksperyment z fantomowym DNA"- badanie związku pomiędzy ludzkim DNA i rzeczami z których zrobiony jest nasz świat.

II wojskowy eksperyment na emocjonalną stymulacje DNA - pokazujący, że nie jesteśmy związani przez czas i przestrzeń

III przeprowadzony przez pionierską org. badawczą Hearthmath - odkrywający fakt, że ludzkie serce jest najsilniejszym polem magnetycznym

Ekspermenty te pokazują jasno, że coś w nas jest bezpośrednio połączone z emocjami w naszych ciałach, z uczuciami, myślami, naszymi modlitwami i wierzeniami, które przechodzą ponad ograniczenia czasu i przestrzeniu w sposób w jaki zaczynamy je dziś rozumieć.

Starożytni mówili o tym, ale my dopiero teraz uczymy się odczytywać ich prawdy.

Zapraszamy do ciekawego materiału :
 

 

 

I jak się na to zapatrujecie?

Zapraszamy do niedzielnych rozmów w kuluarach na naszym forum lub na fecebooku.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »