Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Psychotronika

Jak działa intuicja

Autor Grzegorz Halkiew, 07.09.2010

Intuicja jest zdolnością, która polega na tym, że wiesz coś bez słów, że znasz prawdę bez żadnych wyjaśnień - czujesz to w sobie? A masz ochotę bardziej ją rozwinąć?

Działa ona poza czasem i przestrzenią i stanowi ogniwo między subiektywnym i obiektywnym światem. Funkcjonuje ona ze świadomością, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją jednocześnie.

Odczytuje ona pragnienia twojego świadomego umysłu, wybiega w przyszłość i znajduje sposoby ich realizacji. Przemawia do ciebie za pomocą olśnień i objawień.

Intuicja często przypomina ukryte w tobie dziecko, które stara odciągnąć cię od uprzykszonych zajęć, ku światu radości. W tym świecie beztroski, co jest zdumiewające, możesz odnaleźć wszystkie odpowiedzi, których być może wcześniej usilnie poszukiwałeś.

Intuicja potrafi w mgnieniu oka syntetyzować pojęcia. Na bardzo subtelnych i wysokich poziomach intuicji pracowali tacy geniusze jak Tesla czy Einstein. Czerpali swoje inspiracje spoza świata czasu i przestrzeni. Intuicja wybiega poza to co znane, ku nowemu. Może ci pomóc, znaleźć odpowiedzi i informacje, których nie zna umysł żadnego człowieka.

Intuicja często udzieli ci odpowiedzi, które z powodu wcześniejszego doświadczenia być może nie wydają się logiczne, a jednak po wnikliwej analizie, okazują się trafne.

Jak rozwinąć swoja intuicję?

Przede wszystkim naucz się jej ufać. Każdy człowiek słyszy w głębi duszy pewien charakterystyczny podszept i dzięki niemu wie, co chciałby robić i jaki chciałby być.

Jeśli chcesz nadać swojej intuicji kształt fizyczny, rozwiń takie cechy jak: cierpliwość, ufność, wiara we własne siły i umiejętność koncentracji, a przede wszystkim……. pracowitość.

Umiesz korzystać z intuicji i słuchać swoich przeczuć. Masz też wyobrażenie, kim chciałbyś być. Twoje zadanie polega na tym, by zwracać uwagę na te wizje, dopasowywać do nich własne działania, postawę i zachowanie. Gdy będziesz kierować się wskazaniami intuicji, poczujesz swoja prawdziwą moc w działaniu.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podpowiedz Świętemu Mikołajowi!

Być może potrzebuje Twojej rady! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »