Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezo przegląg tygodnia 23-29.08

Autor Ewa Wiecha, 23.08.2010

Kolejny tydzień za nami, kolejny przed nami! Co prawda początek tygodnia będzie trudny, jednak miejmy nadzieję, że znajdziecie chwilkę na rozwój osobisty. Co i gdzie się odbędzie w ciągu najbliższych siedmiu dni dowiecie się z dzisiejszego Ezoraportu.Poniedziałek

Wkraczając w nowy tydzień warto poświęcić trochę czasu na indywidualną sesję coachingu osobistego i biznesowego. Takie spotkanie może być owocne nie tylko w sferze rozwoju osobistego, poprzez odkrycie własnych, skrywanych do tej pory talentów, lecz również i zawodowego – warto wykorzystać nowe umiejętności przy rozwoju swojej kariery. Każdy z nas chce poczuć się pewnym siebie – jedna sesja i z łatwością odkryjemy własny potencjał!

Wtorek

Kulinarny wtorek – w tym tygodniu proponujemy Wam spotkanie z Andrzejem Ziółkowskim, który przybliży nieco pozytywny wpływ na zdrowie człowieka oleju lnianego. Bo jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch. Odkryjcie tajemnice żywienia, wtedy łatwiej będzie osiągnąć harmonię duchową i wewnętrzną.


Środa

Naszą środową propozycją jest kolejne spotkanie z mocą tybetańskich gongów, czyli "Summer Time" Stanisława Buły. Uczestnicy będą mogli doświadczyć wyjątkowej mocy relaksacyjnej dźwięku. Ta muzyczna kąpiel dla duszy z pewnością oczyści umysł i ciało przed kolejnymi dniami spędzonymi ze stresem.

Czwartek

Wrocławski rynek zaskoczy nas w czwartek Festiwalem Wozów „Ratha Yatra”. Jest to wyjątkowa okazja, pozwalająca szaremu obywatelowi naszego kraju zasmakować odrobiny kolorowej i powiewającej egzotyką kultury indyjskiej. Ratha Yatra to możliwość zaspokojenia doznań zarówno estetycznych, jak i duchowych -  trudno o bardziej sprzyjające warunki do zapoznania się ze wschodnimi technikami relaksacyjnymi i odprężającymi, uwalniających wewnętrzne pokłady energii. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak wykorzystać energię kwiatów?

Dzięki tej publikacji dowiesz się zarówno, dlaczego kwiaty są naszymi nieodłącznymi towarzyszami, jak również nauczysz się w pełni wykorzystywać zaklęty w nich potencjał. Okażą się one nieocenionym wsparciem i źródłem uzdrowienia ? zarówno dla Twojego ciała, jak i całego życia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »