Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Szkoła uwodzenia

Autor Katarzyna Ośka, 24.08.2010


Uwodzenie opiera się na niedosycie. To ciągłe nienasycenie, niczym w powieści Witkacego. Może przerodzić się w coś więcej, a może pozostać piękną, niezapomnianą przygodą.Niemal każdy z nas lubi się w to bawić. Istnieją kobiety,  które żyją tylko po to, aby uwodzić. Drażnienie, doprowadzanie na skraj pożądania i najlepiej porzucanie, to ich obsesja. Kobiety kochają być uwodzone i uwodzić na przeróżne sposoby. Chcą być wabione, czarowane  i same też drażnić, podniecać...Oczekują tego także od swoich stałych partnerów, którzy niestety zbyt często wpadają w rutynę, wychodząc z założenia, że nie ma sensu starać się o coś, co już się posiada. Nasyceni przestają łaknąć. W stałych związkach warto więc od czasu do czasu uczynić post, a po nim ubrać się w seksowną bieliznę, albo namówić go na kolację w restauracji i dać delikatnie do zrozmienia, że pod "małą czarną" nie masz bielizny.

Różne etapy związku charakteryzują się odmiennym charakterem uwodzenia. Na początek mamy cały asortyment uśmiechów, spojrzeń, gestów, westchnień.  W stałych związkach, z dużym stażem, mężczyźni często lubią wspominać pierwsze unieniesienia. Stają się nieznośnymi romantykami, potrzebują bliskości i utwierdzania w męskości. Nie bójmy się też być wyzywające. Przybrać nawet lekko wulgarną pozę, chwcić go za męskość, kiedy jesteśmy na randce w kinie. Oczywiście nie stosujmy tego typu uwodzenia z mężczyzną, którego widzimy pierwszy lub drugi raz w życiu i lepiej nie długodystansowo ze stałym partnerem, bo najzwyczajniej w świecie go znudzimy.

Uwodzenie czyni nasze życie bardziej pasjonującym. Wprowadza element tajemnicy, pokazuje, że świat nie zawsze jest taki, jakim się wydaje...

Pragniemy być uwodzone i podziwiane, tak aby ubarwić swoje życie. „Purpurowa róża z Kairu” Wood`ego Allena obrazuje to ponadczasowe pragnienie. Młoda kelnerka, przeciętna, będąca w związku z gburowatym facetem, przesiaduje w kinie, wpatrzona w kochanka idealnego – bohatera filmu. Siłą wyobraźni ożywia mężczyznę, który schodzi z ekranu i zaczyna toczyć z nią uroczą, odrealnioną grę miłosną.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Schudnij z przyjemnością. Aneta Stolarz

Autorka instruktorka fitness i ceniony trener personalny łączy odchudzanie z elementami psychologii i koncentruje się nie tylko na aspekcie fizycznym, ale również na samopoczuciu i emocjach osoby, która się odchudza. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »