Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Duchowy Rozwój

Twoje wibracje

Autor wysokie wibracje, 04.08.2010

Już po 15:00, połowa dnia za nami. Proponujemy zatrzymać się na chwilę i spróbować zaobserwować co dzieje się w Tobie Tu i Teraz. Zamieszczamy krótkie wizualizacje. Zwolnij i przystań - dosłowinie na 5 min- świat się od tego nie zawali, a Ty będziesz miał okazję poczuć inną jakość siebie.

Udostępniamy trzy wizualizacje. Pierwsza jest na TU i TERAZ, jest po to byś mimo natłoku obowiązków, czekającej listy zadań i oczekiwań jakie są Ci stawiane, sprawdził sam przed sobą, czy potrafisz w tym wszystkim wodrębnić przestrzeń dla SIEBIE. To tylko 5 min, załóż słuchawki i poddaj się temu. Zamknij oczy, wyłącz mózg, jeśli pojawią się myśli, pozwól im przelatywać przez Twoją głowę, ale nie skupiaj na nich uwagi, niech płyną...

Niby nic...a jednak...

Zwróć uwagę na to co czułeś, co przychodziło. Czy byłeś wogóle w stanie się temu poddać? Zauważ czy z trudem, czy z lekkością poddałeś się tej wizualizacji. Na ile rzeczywiście dałeś sobie przyzwolenie na "chwile dla siebie". Wydaje się to trywialne?

Myślisz sobie - przeciez nie będę zawalał pracy dla jakiś latających kolorków w rytm spokojnej melodyjki! Tym bardziej potraktuj to jako symboliczne wyznaczanie własnej przestrzeni w Twoim życiu. Na ile jesteś gotowy poświęcić się dla innych, dla obowiązków i zadań, a na ile dla Samego siebie.

Spróbujmy po Twojemu

A teraz zrobimy inaczej. Poniżej znajduje się delikatna muzyka medytacyjna, której towarzyszą konkretne obrazy, bardzo bezpieczne dla naszego mózgu - bo rozpoznawalne, a na dodatek pojawiają się (w wersji ang) cytaty mówiące o pięknie natury.

Usiądź wygodnie i zatop się w to co widzisz, słyszysz i czujesz. Obserwuj monitor i siebie.

 


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przekroczenie bramy

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »