Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Najpopularniejsze

Jak być teściową z piekła rodem?

Autor nianiaogg, 02.07.2010

Twoja synowa Cię uwielbia? Twój zięć bez okazji kupuje Ci kwiaty? Jak możesz tak rujnować budowany przez lata wizerunek teściowej z piekła rodem! Zastosuj się do porad i zostań teściową z piekła rodem!

1. Przychodź do domu swojej synowej wtedy, kiedy chcesz, bez zapowiedzi.
W końcu masz prawo wiedzieć czy Twojemu synkowi nie dzieje się krzywda, czy jest dobrze odżywiony i założył ciepłe skarpetki. Poza tym, teściowej synowa powinna okazywać szacunek, co oznacza ugaszczanie cię w każdej możliwej sytuacji.

2. Doradzaj synowej
Porady dawkuj ostrożnie – nie więcej niż 12 dziennie. Nie czekaj na to, aż synowa sama poprosi Cię o radę – przecież na pewno chce, tylko się krępuje. Szczególnie cenne są rady dotyczące życia seksualnego i postępowania z mężem.

3. Zwracaj uwagę na to, jak wygląda Twoja synowa.
Jeśli ma źle dobraną bluzkę – powiedz jej to, jeśli kiepski kolor włosów – kup jej farbę do włosów, jeśli zbyt mocny makijaż, powiedz jej co sądzisz o lafiryndach. Pamiętaj – zawsze znajdzie się coś do poprawy. Jeśli jednak Twoja synowa wygląda perfekcyjnie, pod żadnym pozorem nie mów jej tego – od tego ma męża.

4. Kupuj prezenty odzieżowe
Najlepiej od razu kupować po dwie sztuki tej samej części garderoby. Jeśli synowa wybierze na wizytę u Ciebie jeden sweterek z dwóch, który jej dałaś, rozpłacz się pytając dlaczego ten drugi jej się nie podobał. Jeśli nie założy żadnego masz święte prawo się obrazić.

5. Wychowuj swoje wnuki
Zajmuj się wnukami tak jak Ty uważasz za stosowne – w końcu wychowałaś syna, który znalazł sobie partnerkę, prawda? Nie mogłaś więc popełnić błędów wychowawczych.

6. Pomagaj synowej w pracach domowych
W wolnych chwilach pomagaj synowej. Szczególnie cenione są: sprzątanie szafki z bielizną synowej (przy okazji możesz powyrzucać te wszystkie majtki ze sznurków i włożyć do szuflady ciepłe pludry nabyte w prezencie), gotowanie (nie ma to jak dobra zupka od mamusi – syn na pewno się ucieszy) oraz mycie łazienki (musisz chronić syna przed zarazkami).

7. Dzwoń do swojego dziecka przynajmniej 34 razy dziennie
Nawet jeśli mieszkasz nieopodal i codziennie odwiedzasz swojego syna, nie możesz zaniedbywać kontaktu telefonicznego. W dobrym tonie jest przynajmniej 5 telefonów – przed pracą, po pracy, w trakcie obiadu, w trakcie wieczornego filmu oraz na dobranoc.

8. Bądź czujną obserwatorką
Jeśli Twoja synowa wygląda na zadowoloną i szczęśliwą, możesz zacząć podejrzewać że coś się święci. Przecież mając taką teściową jak Ty na pewno nie byłaby taka radosna. Jeśli kilkudniowa obserwacja nie potwierdzi jej romansu, wynajmij prywatnego detektywa.


www.emocje.net.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Łubinowe Wzgórze

Jest takie miejsce, gdzie zimą promienie słońca podświetlają wzgórze, nadając mu jeszcze większą siłę i energię, gdzie śnieg skrzypi pod stopami, a sarny przebiegają drogę podczas spacerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »