Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Niezwykłe

Przekaz Kasjopejan

Autor Tuwix, 25.06.2010

Inną ciekawą kwestią, którą poruszają Kasjopejanie, jest sprawa ontologii. Otóż dzielą oni całą egzystencję na gęstości, których jest według nich 7.

Pierwszą gęstość stanowi pierwotna materia i rośliny.

Drugą gęstość stanowią zwierzęta.

Trzecią gęstość stanowią na naszej planecie ludzie,

Czwartą natomiast stanowią m.in. Jaszczury, Orionidzi oraz Plejadianie i tzw. Nordycy. Czwarta gęstość zakłada tzw. zmienność fizyczności. Przy wejściu w 4. gęstość, ludzkość straci iluzję liniowości czasu. Czas ma być odczuwany jako zmienny i selektywny.

Piąta gęstość to jest strefa kontemplacji. Jest to miejsce, gdzie dusza trafia po odbyciu danego wcielenia, celem kontemplacji i rozmyślań co do kierunków następnej inkarnacji. Trafiają tam nie tylko istoty trzeciej gęstości, takie jak np. ludzie, ale każda istota, bo wg Kasjopejan nawet zwierzęta czy kamienie mają duszę. Istotom nie mającym swojej samoświadomości w wybraniu wcielenia pomagają tzw. istoty anielskie. Piąta gęstość jest stanem egzystencji, gdzie traci się powłokę materialną. Jest to stan egzystencji absolutnie eteryczny. Człowiek łączy się w pewnym stopniu z piątą gęstością podczas snu i to nam może dać pewne wyobrażenie tego, co nas czeka po tzw. śmierci.

Szósta gęstość, to już są zbiorowe intelekty. Tam zanikają wszelkie atrybuty fizyczności.

Siódmą gęstością natomiast jest to, co potocznie na Ziemi nazywa się Bogiem.

Każda gęstość może być ukierunkowana na filozofię Służenia Sobie, lub Służenia Innym. Obecnie ludzkość jest ukierunkowana filozofią Służenia Sobie, jednak około 309 tys. lat temu ludzkość była ukierunkowana na Służenie Innym. Jedyną gęstością, która nie posiada takiej polaryzacji jest 7. gęstość. W siódmej gęstości wszystko jest bowiem jednolitą jednością. Stanowi ją suma całego istnienia.

Wracając do podziału na Służenie Sobie i Służenie Innym, to warto wspomnieć, że według Kasjopejan w szóstej gęstości w naszej galaktyce jest 16 cywilizacji po jednej i drugiej stronie. Do sfery Służenia Innym należą m.in. Plejadianie, Kasjopejanie i Ra, a w temacie istot Służących Sobie Kasjopejanie wypowiadają się tylko o Orionidach 6. gęstości.

Trzeba przyznać jednak, że część z informacji podanych przez Kasjopejan może być zniekształcona. Oni samo bowiem mówią, że przekazywane przez nich informacje mogą być zniekształcane w pewien sposób podczas odbioru.

Tak czy owak przekaz Kasjopejan wydaje się być niezwykle interesującym zjawiskiem. Bez wątpienia pomaga on wyjaśnić wiele spraw. Niestety nie da się zgłębić mądrości przez nich prezentowanych bez przeczytania całości ich przekazu, ten jednak jest dostępny jedynie dla nielicznych...

Artykuł ten pochodzi z 1 numeru magazynu internetowego "Przebudzenie"
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologiczny raport tygodniowy 9.09-15.09.2013

Przed nami kolejny wrześniowy tydzień. Czy uda się nam zachować wspaniały nastrój i piękną pogodę z poprzednich dni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim cotygodniowym raporcie »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »