Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert

Astrologiczny raport - wybory prezydenckie 2010

Autor Piotr Gibaszewski, 14.06.2010Bronisław Komorowski nie ma w sobie nic z bojownika, twardego zawodnika, który lubi mocną walkę, ostrą rywalizację i spory, w czym zaś doskonale się sprawdza jego główny konkurent – Jarosław Kaczyński. To człowiek o niezwykłej wprost łagodności, cieple, emocjonalności i uczuciowości. Potężna obsada XII domu horoskopu odpowiedzialnego za duchowy rozwój, mądrość, spokój, ale też zagubienie i eskapizm, sprawiają, że Komorowski nie umie i nie chce wchodzić w konfrontacyjne relacje i spory. Kiepsko sobie radzi w sytuacjach, w których trzeba szybko i zdecydowanie dać odpowiedź, zareagować, rzucić błyskotliwym bonmotem. Doprawdy aż trudno uwierzyć, że ten człowiek jest myśliwym. Najprawdopodobniej jego zamiłowanie do polowania to tylko część szlacheckiej, sarmackiej obyczajowości, którą lubi kultywować, gdyż Komorowski nie jest właściwie zdolny do przemocy.

Przeciwnicy polityczni Komorowskiego próbują obnażyć jego niekompetencję, braki w wiedzy i intelektualną niemoc. Otóż Komorowski jest politykiem o ponadprzeciętnej inteligencji. W jego horoskopie aż 75 procent energii to żywioł intelektualnego, naukowego i komunikacyjnego powietrza, co jest właściwie rekordowym wynikiem! To człowiek o niebywałych walorach umysłowych, zdolnościach i wiedzy. Skąd więc jego niefortunne gafy i słowne wpadki? Nie biorą się one z jakichś dysfunkcji umysłowych, ale są typową cechą ludzi, których aparat intelektualny nie synchronizuje się ze sferą werbalną i językową. Tego typu cechy mają artyści, ludzie posiadający silną empatię, wrażliwość, emocjonalność i uczuciowość. Łagodny XII dom nie czyni z niego wojownika, który dobrze się sprawdza na trybunach, w tłumie, na wiecach i przemówieniach. Ludzie z silnym XII domem są jakby nieobecni, bujający w obłokach, czujący i widzący coś, co umyka zwykłym przeciętniakom. To jest niewątpliwie jego słabość, gdyż w ogóle nie jest przykładem typowego polityka, który ma być twardy, zdecydowany i bezwzględny. Nie byłby zatem najlepszym premierem i zapewne dlatego nie osiągnął wybitnych sukcesów jako szef Ministerstwa Obrony. Jednak doskonale sprawdza się tam, gdzie w grę wchodzi kompromis, łagodzenie sporów i napięć, mediacja, wizerunkowa polityka jednoczenia, nie zaś walka lub ostra rywalizacja, czyli to co było konieczne w sejmie, gdzie od wyborów 2007 roku objął stanowisko Marszałka Sejmu. Silny XII dom to jednak cecha typowa u wielkich wizjonerów, idealistów, mistyków, charyzmatycznych i uduchowionych nauczycieli i filozofów. Takie cechy są niemal idealne na urząd prezydencki. Jest zatem Komorowski kiepskim zawodnikiem w kampanii wyborczej, ale może być znakomitym prezydentem. To bardzo dobry czas dla Komorowskiego. I choć nie ma w jego horoskopie w tej chwili żadnych silnych i mocnych wpływów planetarnych, to właśnie bardzo często wtedy sprawy w naszym życiu idą dobrze, spokojnie i stabilnie. Rada dla sztabu wyborczego: ujawnianie wizji przyszłego prezydenta, unikanie bezpośrednich starć i walki. Pokazanie Komorowskiego jako już rządzącego, poważnego, jednoczącego Polaków męża stanu.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Próba zrozumienia

Można niektóre rzeczy zrozumieć, ale czym jest rzeczywistość się nie da. Czym jest i jaka jest. My jednak stale próbujemy to robić. Nieustannie wysilamy swoje ciała i umysły by uchwycić jak najwięcej zjawisk, przede wszystkim ze zjawiska, które nazywamy ja. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »