Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Autor Robert Sachs, tłum. i oprac. Ewelina Hebda, 10.05.2010

Medycyna Buddy znana od dawna ze swej skuteczności. O stylu życia, usuwaniu toksyn i potrzebnej do oświecienia interwencji. Zapraszamy do poznania IV stopni medycyny uzdrawiającej dusze i ciało.

Każdy z nas może stać się Buddą, oświeconą istotą. Oświecone istoty różnią się od nieoświeconych tylko tym, że te pierwsze zrealizowały już potencjał, który jest ukryty w każdym z nas. Te możliwości można opisać jako trzy właściwości: tęczowe ciało, nieograniczony i precyzyjny umysł, całkowicie spontaniczny w działaniu i pełen radości.

Nasze tęczowe ciało jest wynikiem pełnej realizacji tego, o czym mówi Sutra Serca: „Forma jest pustką, pustk a jest formą”. Kiedy zrozumiemy i doświadczymy pustej natury wszystkiego, co postrzegamy teraz jako trójwymiarowe, solidne i prawdziwe, uzyskamy przytomność umysłu, która jest nieograniczona i nieustraszona. Staniemy się godnym zaufania, nieuwarunkowanym źródłem ochrony dla wszystkich istot.

Doświadczenie nieograniczoności umysłu jest wynikiem rozpuszczenia się w nim wszystkich sztywnych koncepcji. Dzięki temu rozkwita nasza zdolność do wiedzenia i rozumienia rzeczy w przejrzysty sposób, do postrzegania ich takimi, jakie są – od tych najbardziej przyziemnych po te najsubtelniejsze. To jest właśnie naturalny stan naszego umysłu, o którym jest mowa we wszystkich tekstach i komentarzach. W końcu będąc bezgranicznie samodzielni, wiedząc, co należy wiedzieć w każdych bez wyjątku okolicznościach, mamy pewność i moc, aby istnieć i działać zgodnie z tym, co przynosi największy pożytek największej ilości istot, w każdej sytuacji. Nasze wolne od ograniczeń działanie staje się wówczas świeże, pełne znaczenia i radości.

STYL ŻYCIA, USUWANIE TOKSYN, INTERWENCJA

I Pierwszy poziom medycyny nauczany w Gyud Zhi dotyczy zmiany stylu życia: diety, jakości wypoczynku i higieny. Odwołując się do tybetańskiej ajurwedy, mniej więcej 95 procent bólów i chorób, jakich doświadczamy można uniknąć zmieniając jedynie nasz styl życia, w taki sposób by odpowiadał wymaganiom naszego organizmu i naszym obecnym warunkom. Wpływ na tę wiedzę miał tybetański czy ajurwedyjski uzdrowiciel/lekarz, który mierzył puls, analizował mocz, obserwował, badał palpacyjnie i przyglądał się uważnie opisowi medycznemu, zawierającemu informacje dotyczące stanu zdrowia rodziców i dane astrologiczne. Wynikiem takiego badania jest zrozumienie specyficznej dla każdego pacjenta mieszanki trzech podstawowych energii zwanych po tybetańsku nyepas.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przekroczenie bramy

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »