Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 03.04.2021

 
 
 
 
 
Świat w kwietniu
 
 
W minionych dwóch miesiącach dwukrotnie sformowała się na niebie niosąca optymizm i nadzieję figura astrologiczna – latawiec. Zapowiadała ona nadciągające przesilenie na polu pandemii covid-19. Ale o jakim przesileniu możemy mówić, jeśli właśnie w lutym i w marcu gwałtownie przybyło chorych i zmarłych na covid-19? Wydawałoby się, że jest dokładnie przeciwnie, że najgorsze dopiero przed nami. 
 
Przebieg pandemii covid-19 przypomina schemat pandemii grypy hiszpanki, która miała trzy fale. Globalna krzywa obrazująca przebieg pandemii zasadniczo jest liniowa, wzrastająca, choć rysują się dwie fale. Obecnie znajdujemy się na szczycie II fali, choć w mediach częściej się mówi o trzeciej fali. Grypa hiszpanka krwawe żniwo zebrała podczas II fali. Trzecia miała już niską śmiertelność. Możliwe, że pandemia covid-19 naśladuje ten schemat. Gwałtowne globalne zaostrzenie śmiertelności pandemii miało miejsce w styczniu, na mocnym i twardym półkrzyżu. Od lutego śmiertelność zaczęła spadać, choć zachorowania w marcu rosną, w niektórych krajach gwałtownie (Brazylia, Polska).
 
Powstaje jednak pytanie, czy kolejna fala przebije poprzednią, czy pandemia się rozszerzy?
W moich prognozach na luty i marzec postawiłem tezę, że astrologiczne figury – latawce – będą zapowiedzią przesilenia pandemii, choć dopiero w kwietniu. Skąd jednak przesilenie? Właśnie taki gwałtowny, radykalny skok, pojawienie się nowych mutacji, medialna panika, histeryczna reakcja rządów, niemalże apokaliptyczne wieści dobiegające do nas, wizje straszliwego kataklizmu, który ponuro nadciąga, to przejaw przełomu, na podobnej zasadzie, jak następuje przesilenie w ciężkiej chorobie, jak dochodzi do paniki giełdowej po okresie spadków, która zarazem kończy bessę, jak pojawia się odłożona depresja w żałobie, ale długo po ciężkim przeżyciu, jak najciemniejszy moment nocy przed świtem. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii, by odkryć zaskakujące fakty. Okazało się, że wiedza naszych przodków została nam przekazana w kodzie DNA. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »