Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 02.03.2021

 
 
 
 
 

Po tych trzydziestu latach znów wokół Księżyca w obu ważnych dla Polski horoskopach sporo się dzieje. Jowisz po raz trzeci dokonał tranzytu przez Księżyc w obu horoskopach w lutym 2021. Zakładając, że dwukrotnie chronił Polskę przed ciężkimi, kryzysowymi doświadczeniami, można mieć nadzieję na to, że Jowisz pozwoli ocalić demokrację, gdyż konsekwentnie postępujemy w kierunku autorytarnej, katolicko-narodowej, populistycznej dyktatury.

Niestety, nie można tego powiedzieć o Saturnie, którego tranzyt przez Księżyc dopiero się zaczyna. Saturn przewędruje przez Księżyc horoskopu chrztu w marcu, lipcu i grudniu. Zaś przez Księżyc w horoskopie III RP – w kwietniu, czerwcu i styczniu 2022. 

Symptomy są aż nadto widoczne. Władza w myśl stalinowskiej zasady, że „walka klasowa narasta wraz z postępem rewolucji”, twardo przykręca śrubę na polu obyczajowym: wyrok pseudo Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego ustawę antyaborcyjną), na razie nieudana – próba zniszczenia niezależnych mediów, katolicka indoktrynacja szkolna, odbijanie wyższych uczelni, samorządów i kultury. 

Jakkolwiek oceniamy obecną sytuację, wszystko wskazuje na to, że kolejne miesiące przyniosą sporo ważnych zdarzeń na polu politycznym i społecznym. Ale jeśli uwzględnimy szerszy kontekst, to wspominana wyżej ponura perspektywa staczania się w dyktaturę nieco zmienia swój obraz. Czeka nas bowiem kumulacja innych, bardzo ważnych zdarzeń, które pozwalają nam postawić tezę, że rządy prawicowej koalicji zmierzają w kierunku dezintegracji, a proces ten z wiosną mocno przyspieszy.

W horoskopie kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości Saturn rozpocznie tranzyt przez Imum Coeli, co jest wydarzeniem bolesnym, ciężkim i kryzysowym. Saturn będzie tranzytować IC tegoż horoskopu w kwietniu, lipcu i styczniu 2022. Zaś w horoskopie rejestracji PiS progresywny Księżyc przewędruje przez Plutona. 

Wojna na łonie prawicowej koalicji, afera wokół prominentnego działacza PiS, prezesa Orlenu Daniela Obajtka, spadek notowań rządzącej formacji – to wszystko nie pozostanie bez konsekwencji dla rządów narodowej prawicy. 

Dochodzi do tego trzecie przejście Neptuna przez Księżyc oraz Urana przez ascendent w horoskopie Jarosława Kaczyńskiego, co sprawia, że „coś” bardzo ważnego czeka obecną władzę w skali najbliższych dwóch – trzech miesięcy. Prawdopodobnie będzie to dość gwałtowny wybuch społecznego niezadowolenia, długo kumulowanego napięcia i frustracji niektórych grup społecznych, jak młode kobiety ze Strajku Kobiet, wykończeni lockdownami przedsiębiorcy, sfrustrowana ograniczeniami i rygorami młodzież. Protesty te wybuchną w okresie kwiecień-czerwiec lub jesienią.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przekroczenie bramy

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »