Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 02.03.2021

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
W tradycyjnym horoskopie Francji – chrztu Chlodwiga – Saturn znajdzie się w opozycji do Saturna, co może oznaczać duże napięcia polityczne i społeczne związane z konsekwencjami obostrzeń narzuconych przez francuski rząd. Dodatkowo opozycja Saturna do Marsa horoskopu prezydenta Macrona oraz Pluton na descendencie horoskopu prezydentury osłabia jego pozycję przez zbliżającą się prezydencką kampanią wyborczą.

Wielka Brytania żegnać się będzie z populistyczną iluzją związaną ze złudnymi korzyściami, jakie miał jej przynieść Brexit. Kwadratura Urana z Marsem w horoskopie Anglii, a także Plutona do Księżyca horoskopu rządu premiera Johnsona, są zapowiedzią poważnego osłabienia jego pozycji oraz wzrostu niezadowolenia Brytyjczyków, którzy czekali na brexitową mannę z nieba.

Bruksela szykuje się do wdrożenia nowego budżetu UE i pakietu stabilizacyjnego. Nadzieje związane z uruchomieniem potężnych funduszy mogą okazać się nadmierne i nazbyt optymistyczne. Unię Europejską czeka bowiem trudna i kryzysowa wiosna. Opozycja Urana oraz kwadratura Saturna do Słońca UE zapowiadają ciężkie batalie związane z pandemicznymi ograniczeniami i problemami, które to wywołuje. Nadzieją dla UE jest tranzyt Jowisza przez Słońce Traktatu z Maastricht – kodyfikującego wspólnotę europejską porozumienia.

Wydawać by się mogło, że na Węgrzech nie ma szans na jakąkolwiek zmianę polityczną, a pozycja premiera Victora Orbana jest niewzruszalna. Jednak tranzyt Urana przez Imum Coeli horoskopu odzyskania niepodległości z roku 1989 roku jest zapowiedzią potężnych wstrząsów politycznych, które czekają Węgry. Być może porozumienie węgierskiej opozycji daje jej szansę na pokonanie węgierskiego dyktatora. 

Dyrekcja Jowisza przez Marsa horoskopu Białorusi sprawia, że wraz z wiosną wrócą uliczne protesty, a zarazem wróci przemoc pałujących ludzi tituszek Łukaszenki.

Wsadzenie do łagru Nawalnego nie oddali problemów, z którymi będzie się musiał zmierzyć Władymir Putin. Dyrekcja Słońca przez Neptuna w horoskopie federacji Rosyjskiej, a takżeSaturn na Księżycu, Pluton na Marsie oraz kwadratura Urana do Księżyca IV kadencji prezydenckiej zapowiada być może jeden z najtrudniejszych dla Putina momentów w jego politycznej karierze. Pozycja prezydenta Rosji będzie się chwiać, notowania poparcia spadać, a na Rosję zwalać się będzie masa nieszczęść.

Po błyskotliwym i efektownym początku prezydentury Joe Bidena nadchodzi pierwszy kryzys jego rządów. Tranzyt Neptuna przez Imum Coeli horoskopu Bidena sprawi, że jego gwiazda może nieco zbladnąć, a nadzieje związane z jego prezydenturą nieco się rozwieją.

Na globalnych rynkach trwa hossa, która zamieniła się w spekulacyjną bańkię, co między innymi nieźle widać na spółkach nowoczesnych technologii oraz w nieruchomościach. Jowisz na Słońcu horoskopu technologicznego wskaźnika nowojorskiej giełdy NASDAQ rozpędza rynek do czerwoności. Jeszcze lepiej widać to na kryptowalutach, zwłaszcza na bitcoinie. I choć to w sumie niszowy rynek, to nieźle widać tu nakręcanie się spekulacyjnej bańki. Dyrekcyjny Pluton wędruje przez Słońce horoskopu bitcoina, co sprawiło, że od października 2020 BTC wzrósł o 400%. Jego imponujący skok w górę przypomina słynną holenderską gorączkę tulipanową – jedną z najbardziej znanych spekulacyjnych historii z dziejów wolnego rynku. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dlaczego warto się relaksować

Żyjemy w świecie pełnym stresów. Mamy różne wyzwania, które kosztują nas mnóstwo napięcia. Ogarnięcie wszystkich sfer naszego życia wymaga od nas nie lada pracy. Zużywamy zdrowie i energię zapominając o możliwości regeneracji naszego ciała i psychiki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »