Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 07.01.2021

 
 
 
 
 

Zawieszenie broni w prawicowej koalicji jest bowiem krótkotrwałe i za chwilę wybuchnie ze zdwojoną siłą. Ziobro i Gowin doskonale sobie zdają sprawę z tego, że nie znajdą się na listach wyborczych PiS w roku 2023, więc rozpoczynają grę o przyszłe polityczne życie. Zapowiedzią tej nadciągającej wojny jest seria wstrząsów w horoskopie Mateusza Morawieckiego. Wędrujący przez Imum Coeli jego horoskopu Saturn oraz kwadratura Plutona do ascendentu sprawia, że premiera czeka ciężki czas. Zważywszy, że w horoskopie III kadencji jego rządu mamy Urana na IC, plus twarde aspekty Saturna i Urana w jego urodzeniowym horoskopie, są zapowiedzią nadciągających wstrząsów i konfliktów, co może doprowadzić do jeszcze większego kryzysu w koalicji, niż nawet miało to do tej pory miejsce. I choć rząd może upaść, Kaczyński z pewnością nie zaryzykuje wcześniejszych wyborów.

Dużo atramentu zużyto na opis słabości, miękkości i bezradności opozycji – zwłaszcza największej partii – Platformy Obywatelskiej. Ostatnie lata nie były dla tej partii pomyślne. Jednak coś zaczyna się zmieniać w horoskopie PO. W kosmogramie zjazdu założycielskiego Jowisz przewędruje przez Słońce, Księżyc i descendent, co zapowiada duże przyspieszenie na opozycji. Jeszcze ważniejsze rzeczy dzieją się w horoskopie spotkania tzw. trzech tenorów – zdarzenia konstytuującego partię. Pluton na MC tegoż horoskopu zapowiada zdecydowaną zmianę, kres pewnego etapu działalności tej partii. Być może jest to zapowiedź tworzenia szerszego frontu opozycji, np. sojuszu z ruchem Hołowni Polska 2050. 

Miałoby to pewien sens, gdyż konkurencyjny dla Platformy projekt Rafała Trzaskowskiego „Wspólna Polska” grzęźnie w marazmie. Kwadratura Plutona do Słońca horoskopu tego przedsięwzięcia nie wróży mu sukcesu w roku 2021. A jak nie teraz, to już nigdy.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Energia do kwadratu!

Autorka tego bestselleru New York Timesa udowadnia, że rzeczywistość poddaje się sile woli, a Ty możesz swobodnie kształtować życie za pomocą umysłu. Potwierdza to dziewięć eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »