Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2021

Autor Piotr Gibaszewski, 07.01.2021

 
 
 
 
 

Zawieszenie broni w prawicowej koalicji jest bowiem krótkotrwałe i za chwilę wybuchnie ze zdwojoną siłą. Ziobro i Gowin doskonale sobie zdają sprawę z tego, że nie znajdą się na listach wyborczych PiS w roku 2023, więc rozpoczynają grę o przyszłe polityczne życie. Zapowiedzią tej nadciągającej wojny jest seria wstrząsów w horoskopie Mateusza Morawieckiego. Wędrujący przez Imum Coeli jego horoskopu Saturn oraz kwadratura Plutona do ascendentu sprawia, że premiera czeka ciężki czas. Zważywszy, że w horoskopie III kadencji jego rządu mamy Urana na IC, plus twarde aspekty Saturna i Urana w jego urodzeniowym horoskopie, są zapowiedzią nadciągających wstrząsów i konfliktów, co może doprowadzić do jeszcze większego kryzysu w koalicji, niż nawet miało to do tej pory miejsce. I choć rząd może upaść, Kaczyński z pewnością nie zaryzykuje wcześniejszych wyborów.

Dużo atramentu zużyto na opis słabości, miękkości i bezradności opozycji – zwłaszcza największej partii – Platformy Obywatelskiej. Ostatnie lata nie były dla tej partii pomyślne. Jednak coś zaczyna się zmieniać w horoskopie PO. W kosmogramie zjazdu założycielskiego Jowisz przewędruje przez Słońce, Księżyc i descendent, co zapowiada duże przyspieszenie na opozycji. Jeszcze ważniejsze rzeczy dzieją się w horoskopie spotkania tzw. trzech tenorów – zdarzenia konstytuującego partię. Pluton na MC tegoż horoskopu zapowiada zdecydowaną zmianę, kres pewnego etapu działalności tej partii. Być może jest to zapowiedź tworzenia szerszego frontu opozycji, np. sojuszu z ruchem Hołowni Polska 2050. 

Miałoby to pewien sens, gdyż konkurencyjny dla Platformy projekt Rafała Trzaskowskiego „Wspólna Polska” grzęźnie w marazmie. Kwadratura Plutona do Słońca horoskopu tego przedsięwzięcia nie wróży mu sukcesu w roku 2021. A jak nie teraz, to już nigdy.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »